Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a konfiguráció?

Darkzoli kérdése:

Mennyit érhet ez a konfiguráció?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 31. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"ami csak úgy zabálja az áramot"


Wtf. :'D

2020. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem sok esze van ennek, hagyni kell a shitbe :D 80ezerért ennek modern legyen, gyors, és még keveset is fogyasszon :D Szerencsétlen nem a realitásban él;D
2020. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%

Hülyegyerekek: a száz éves octa core processzorod 125 W-ot fogyaszt,míg egy új Ryzen meg 65W-ot

Én nem mondtam, hogy milyen legyen a gép ha visszaolvasol, én azt mondtam, hogy 80 ezerért a kutyának nem fog kelleni mert ez egy elavult gép

De nem vitatkozom mostmár hülyegyerekekkel ha nektek ez megéri a 80-at egy elavult áramzabáló procival meg ddr3-as memóriával akkor vegyétek meg,nekem nyolc nem én csinálok rossz üzletet ti kis madarak

2020. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ember, egy ryzen konfiguráció egy 980al a belében dupla áron kezdődik. Fogd már fel, hogy ezért a pénzért ezzel a VGA-val ennyi az ára. Akármennyire nem tetszik neked (én sem venném meg pl.), de mások megveszik. Ha cigánykerekezel, ha leírod még 125x, akkor is. Mert kérlek, ennyi pénzért egyébként tudod mit kapna ilyen VGA-val? Segítek, egy i5 2400-et. Na, azzal aztán rettentően előrébb van :D Annyira buta vagy, eszméletlen
2020. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!