Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a féléves...

Miért csinálja ezt a féléves laptopom?

Figyelt kérdés
Dell laptop. Vigyázok rá, nem öntöttem le semmivel, nem ejtettem le, még tokban sem. Ennek ellenére mostanában, ha videót (youtube vagy gépről film) nézek vagy zenét hallgatok, kb 1 mp-re megáll a videó/zene, és rezonál a hang. Nem tudom, jól fogalmazok-e, rezgő hangot kezd el kiadni, majd folytatja a lejátszást. Lehet, hogy a hangkártya hibás? Mitől lehet ez? Nem csúcskategóriás laptop, de nem is az 50 ezres kategória... Vegyek külső hangkártyát, vagy mi lehet az oka?

2020. júl. 31. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a rezonál/rezeg/serceg a jobb szó. Talán a sercegés...
2020. júl. 31. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy bármi komoly baja lenne.

Kezdeném egy hangkártya driver frissítéssel.

(Az is lehet hogy a friss driver csinàlja, akkor pedig vissza kell butítani)

2020. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nővéremnek is hasonló problémája van a szintén Dell márkájú laptopjával, bár nála a kép is "csíkozódik", ha érted, mire gondolok. A tied pontosan milyen típusú?
2020. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!