Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha frissítem a Windows 10-em,...

Ha frissítem a Windows 10-em, akkor elveszik minden jelenlegi adatom?

Figyelt kérdés
Elvileg már annyira elavult a mostani verzióm, hogy nem enged programokat telepíteni a gépre. Frissíthetném már régóta, de félek, hogy így elvesznek az adataim.
2020. aug. 5. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem veszik el.
2020. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha... persze...

[link]

2020. aug. 5. 19:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem támogatott könyvtár?
2020. aug. 5. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, én rendszeresen frissítem és sohasem volt belőle adatvesztés, ilyen ablakot sem hozott fel egyszer sem. Első voltam.
2020. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha valami crackelt enterpise verziód van, akkor ne csodálkozz hogy nem fissül még mct-vel sem..
2020. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 volt itt egy kérdés, valakinek 2 havi munkája veszett oda, mikor egy frissítéssel minden adata törlődött, a még nem elkészült szakdolgozatát is beleértve.
2020. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Oké, nyilván előfordulhatnak hibák, de gondolom ez azért inkább a kivétel, mint az általános. Én csak a saját tapasztalatomból beszéltem, nekem szerencsére megfelelően működött.
2020. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 annál a frissítésnél ez általános volt, a kivétel az volt hogy ilyen súlyos gondja származott belőle, mivel nem volt mentése.
2020. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy is, még aznap rendeltem egy nagyobb pendrive-ot, amint megérkezik, minden fontos fájlt lementek, aztán újrateszem, mert amúgy is már 3 éve használom ezt a gépet, és nem ártana "tiszta lappal kezdeni". Rengeteg régen telepített alkalmazás maradványai foglalják a tárhelyet, amit manuálisan nagyon sok idő lenne törölni. Jobb is, ha törlök mindent, és csak a fontos dolgokat telepítem vissza.
2020. aug. 7. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!