Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan töltsek le drivert...

Honnan töltsek le drivert ehhez: www.via.com. Tw/en/products/chipsets/p4-series/p4m800/?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, gyártó honlapján se tudtam jót letölteni ehhez a géphez: [link] Kérem valaki segítsen megtalálni.
2010. aug. 4. 14:34
1 2
 1/13 P.O.C. ***** válasza:
2010. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
próbáltam, nem működik jól, pl nincs hangja, meg a rendszer se olyan mintha lenne rajta vga meghajtó:(
2010. aug. 4. 15:48
 3/13 P.O.C. ***** válasza:

Te csak kimondottan a chipset driver-t kérdezted. Ez az északi és déli híd dirver -e (merevlemezvezérlő, memória és processzor vezérlő, AGP és egyéb interfészek vezérlői).


A Video kártya driver az megint más tészta. Ha csak integrált VGA-val rendelkezel akkor ehhez a Chipset-hez VIA UniChrome VGA vezérlőt szoktak csatolni, ami szintén leszedhető a viaarena.com -ról.

Ha meg valamilyen AGP-s kártyád van, akkor a Nvidia vagy ATI oldalán a helyed.

2010. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az alaplapra rá van irva hogy agp8x én azt nem tudom mit jelent, az audio-t már sikerült megtalálnom a driver.hu-n ami jó rá, viszont vga-t nem találok, annak a fajtáját honnan tudhatnám meg, mert mikor kivettem nincs ráirva semmi.?
2010. aug. 4. 17:53
 5/13 P.O.C. ***** válasza:
Everest Home Edition, SIW, SiSoftware Sandra, stb..
2010. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
everest az azt mondja s2 uni chrome IGP, beütöttem ezt a googleba leszedtem valamien prim.hu drivert feltettem sokat nem javult, mikor mediaplayerel akarok filmet lejátszani ezt irja ki: a windows media player nem tudja lejátszani a dvd-t mert a számítógépen nem található kompabilis dekóder. ez lehet a vga driver hiánya is? (megjegyzem korábban ezen a gépen ezt a dvdt le tudták játszani) Köszönöm eddigi válaszaidat, és remélem tudsz a továbbiakban is segíteni!:)
2010. aug. 4. 18:43
 7/13 A kérdező kommentje:
ill ha az lenne még a baj hogy nem tudom beazonosítani a vga típusát [link] ez lista alapján meg lehetne határozni a vga típusát, gondolom valamilyen azonosítószám alapján, ha szétszedném a gépet akkor a vga-n merre keressem azt a számot? vagy nem érdemes ezzel foglalkozni? lehet hogy már rajta van a driver, csak annyira gyenge a gép h youtubeon kinagyitva videót nem tud mutatni csak képkockákba ill hogy zsúfolt ldalt lapozva szaggatva lépked lefele?
2010. aug. 4. 18:48
 8/13 P.O.C. ***** válasza:

Ez márpedig alaplapra integrált Videokártya.

(IGP = Integrated Graphics Processor)

Szóval az előbb nem tudom milyen kártyát szedtél ki.


Itt van a megfelelő driver:

[link]

2010. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 P.O.C. ***** válasza:

"windows media player nem tudja lejátszani a dvd-t mert a számítógépen nem található kompabilis dekóder. ez lehet a vga driver hiánya is?"


Nem, ez kodek probléma. Telepíts kodek pack -ot, ajánlom az FFDShow -t.

2010. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hallod komolyan van itt oldalt valami amit ugyanúgy kell kicsavarozni mint a videógártyát:D köszönöm as segítséget

!

2010. aug. 5. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!