Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Be quiet hűtők tényeg...

A Be quiet hűtők tényeg csendesek?

Figyelt kérdés

És jók is?

Mondanátok róla véleményt



2020. aug. 11. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok. Egyik legjobb márka. Nekem egy 140mm ventim van tőlük egyáltalán nem hallom. Haveromnak Pure Rock procihűtő van az is teljesen halk.
2020. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

be quiet! DARK ROCK PRO és a be quiet! DARK ROCK 4 igen.

Viszont a Alpenföhn Brocken 3 még csendesebb.


[link]

2020. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha tönkrement a hűtőm (a mostani) akkor akár 20k-t is adok egy komolyabb darabért, mert a mostani kikapcsol játékok közbe, es a szerelo azt mondta hardveres prob. Lesz, de sztem tulmelegedett, mert egy sarokba van ahol nem kal annyira levegőt
2020. aug. 11. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dark rock pro 4-em van és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nem is hallani, hogy megy a gép. És a hűtési ereje, hihetetlen. Mind a 8 magon 100%-on dolgozik 4,9 ghz-n és nem megy 86°C fölé a proci. A szomszédban is ugyanez a márka van, de nem tudom pontosan, hogy milyen típus. De a lényeg, hogy az is nagyon halk.

Az egyetlen hátrány amit tapasztaltam az az, hogy kissé nehézkes a fel és leszerelése. Ha csak 1-szer rakod fel, meg majd akkor, ha pasztát cserélsz, akkor nem gond, de ha többször le kell szerelni az problémás tud lenni.

2020. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!