Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen megoldassal lehetne...

Milyen megoldassal lehetne csendesebb a videokartya hütese?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy teglahüteses GTX1060-am

[link]


Erre szeretnek valami csendesebbet es jobbat

A problema viszont az, hogy kicsi gephazban van ezert nem fer el benne egy Arctic Accelero Mono Plus vagy Twin Turbo II mivel nagyon kilognak. Viszont van az L2 Plus ami jo lenne meretben, de azt mar nem tudom, hogy ramenne-e a 1060-ra mert a termeklistan nincs feltüntettve tamogatottkent..


Edetleg irnatok nekem valami okosat?



2018. szept. 1. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Hupsz.. nagyon összehordtam, elnezest.. Kihagytam, hogy a höfokkal nincs gond, csak azzal, hogy 70-80fokon ugy tartja, hogy a ventillator pörög 80%-on es akkor mar termel dBa-t
2018. szept. 1. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
kicsit vegyél vissza az órajeléből, feszeld alul, utána módosítsd a venti profilt és sokkal halkabb lesz minimális veszteségért.
2018. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég csak a feszültséget visszavenni, az órajeleket intézi a kártya. Mellé mehet még egy jobb ventilátorprofil, és kész is. Utóbbinál arra kell figyelni, hogy 80 fok fölé ne menjen a kártya.
2018. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajanlanatok egy jo szoftvert hozza? MSI Afterburner?
2018. szept. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!