Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Lassan ideje nyugdíjba küldeni a régi laptopomat, és szorgalmasan keresem az utódját. Mivel azonban nemigen értek a gépekhez, ezért kicsit belevesztem a sok műszaki specifikációba, és nem tudok dönteni.


Elsősorban a munkámhoz kell a gép, de szabadidőmben szeretek játszani, főleg a Sims 3-al és 4-el. Ezért valami olyasmit szeretnék, amin ezek jó grafikával, sok kieggel kényelmesen elfutnak. Viszont mivel alapvetően nem a játék, hanem a munka a fő cél, ezért inkább kerülném a "gamer" kinézetet, és egy elegánsabb megjelenésű gépet keresek. Fontos még a 15,6 colos méret.


Kb. 300 ezret tudnék szánni rá, viszont ennyiért új gépet szeretnék, nem használtat.


Tudnátok esetleg írni vagy linkelni néhányat, ami szerintetek megfelel ezeknek a feltételeknek és ti is szívesen használnátok?



2020. aug. 13. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
2020. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hardverileg nem rossz, de sajna ez pont olyan "gamer" gép, amire írtam, hogy nem ilyet keresek....
2020. aug. 27. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
asusnak van asszem a "vivo" sorozata, amik nagyon szolidak, de jók is, persze a brandet is fizeted, de most kapásból ez jut eszembe
2020. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amit én néztem az a vivobook s15, tök jó gépek, van tobb verziójuk is
2020. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] ez a legjobb azok közül, én is elfogadnám, gyors kis jószág, remélem segythettem :)
2020. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!