Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tölteni vagy adatátvitelre...

Tölteni vagy adatátvitelre van a laptopokon usb C?

Figyelt kérdés
biztos sokan fogják a fejüket, de ha csak adatátvitelre való, akkor nem akarom avval tönkre tenni, h ott akarom tölteni.

2020. aug. 17. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha van benne PD (Power Delivery funkció), illetve nincs külön DC jack (tápcsatlakozó) - az a tűs - akkor nyugodtan töltheted ott. egyébként, ha be akarsz dugni oda egy töltőt és nem tölt, akkor nem alkalmas rá, akkor szerintem nem történik semmi. Mivel, ha csak adatátvitelre használható, mint egy USB, akkor nem fog engedni nagyobb feszültséget rákapcsolni.
2020. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Saját laptoppal is kipróbáltam (az enyémen lévő port nem tudja ezt a funkciót), bedugtam egy telefontöltőt és nem történt semmi
2020. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
A fő kérdésre nem válaszoltam, - bár az előzőekből kiderülhetett - leginkább adatátvitelre, néhány laptopnál töltésre is lehet használni.
2020. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
A telefonodat tudod tölteni vele a laptopról..
2020. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. aug. 17. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Modeltől függ, van ami nem is jön hagyományos töltővel, pedig ott a csatlakozó hozzá, csak C-s fejjel.
2020. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dughatsz bele pendriveot is.
2020. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen csak usb-c csatlakozó (thunderbolt 3) van, így nyilván azzal töltöm, illetve adatot is azzal mozgatok.
2020. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!