Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius SlimStar 8000ME vezeték...

Avalon13 kérdése:

Genius SlimStar 8000ME vezeték nélküli billenytyűzetet hogyan kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Genius SlimStar 8000ME vezeték nélküli billenytyűzet kaptam egyik ismerősömtől, a gond az, hogy ő is úgy kapta valakitől, de sosem használta, na hát én használnám, de nem tudom hogyan kell bekapcsolni, kerestem a neten használati utasítást, de addig jut el mindegyik, hogy a hozzá járó egeret hogyan kell be üzemelni (egerem nincs hozzá, de a használati utasítás írja). Köszönöm a segítséget előre is mindenkinek!

#Genius #Vezeték nélküli billenytyűzet
2020. aug. 18. 18:00
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Hát ha nincs rajta bekapcsoló gomb, akkor nem kell bekapcsolni. Állandóan bekapcsolva van. Egérre azért raknak ki-be kapcsoló gombot, hogy a letapogató lézer/optikai diódája ne szívja le az elemet/akksit használaton kívül.

A billentyűzet viszont csak akkor fogyaszt áramot, ha leütés van. Nekem pl az előző A4Tech vezeték nélküli billentyűzetemen se volt ki-be gomb. Mégis több mint egy évig bírta egy elemmel. A mostani Logitech -en van ki-be gomb, de sosem használom. Az idejét se tudom mikor volt az utólsó elem csere.


Az hogy miért nem működik, azt másban kell keresni. Pl.: USB vevő egység, elem problémák, vagy egyszerűen nem ismerte fel normálisan az operációs rendszer az eszközt.

2020. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos fel ismeri, és elvileg meg van, hogy melyik billenytyű kombinációt kell megnyomni, hogy bekapcsoljon, csak ezt nekem az ismerősöm sem tudta meg mondani, és én sem találom, így nem sokat értem el sem az új elemmel sem azzal, hogy magát a portot fel ismeri a számítógép...
2020. aug. 19. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!