Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a laptopról tapasztalat/...

Erről a laptopról tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napon böngésztem a netet és rátaláltam erre a laptopra:


[link]



Igen, nem egy erőmű, tudom😀 Arra lennék kíváncsi, hogy elfutnának-e rajta játszható 60+ FPS-sel a következő játékok:

- CS:GO

- GTA V

- F1 2018

- Hitman

- Rainbow Six Siege

- Valorant

- PUBG


Továbbá arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e érte az a 150.000-es árcédula😀


A válaszokat előre is köszönöm, pacsi😁



2020. aug. 20. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Mivel ryzen procis, ezért viszonylag "erős" benne a vga, szerintem vinné, de 720p low grafikán. A pubg-ben biztos nem lennék.
2020. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerinted az árát megéri?
2020. aug. 20. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia asszem kb ilyen konfiggal vettem most hp-t mediából 202k-ért. A sráck keresett tesztvideót youtubeon erről a proci videókártya párosításról. 12 játékot teszteltek. Sztem 60+ fps-ed nem lesz, de stabil 30-40 körül számolhatsz 1080p hd-ban. Még nekem is új a konfig gyakorlatban ne. Teszteltem. Elnőttem a játékos korszakomat. Majd csak GTA IV, Hot Pursuit 2010 és Tomb Raider, max még AvP 2010 megy majd rá a LoL mellé. (Bár úgyse sok időm lesz játszani velük) Elvileg ezekkel simán megbírkózik. De én is várom a további hozzászólásokat. Amiket soroltam azokat vinnie kellene!??? :/
2020. aug. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a CS:GO a tesztvidiben olyan 33-50fps közt mozgott 1080p-n. Szerintem a 150k megéri, ha alkalmi játszós gép lenne számodra. Ha viszont gamerlaptop kell ez nem az!
2020. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!