Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen megbízhatóan működő...

Milyen megbízhatóan működő egeret tudtok laptophoz, ami vezeték nélküli és intenzív használat mellett nem megy tönkre fél év alatt? (pl. görgő, illetve oldal gombok)

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 08:13
 1/3 hypno ***** válasza:

Mindegy mire kell, a fogásmódod határozza meg, hogy mekkora eegeret kell választanod.

Ha valami jót akarsz, akkor pl. a Logitech g-305 egy megfelelő darab.

Viszont itt is igaz, hogy a vezeték nélküli kapcsolat eleve megbízhatatlanabb, mint a vezetékes.

2020. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Derwer ***** válasza:

Nekem már 15 éve csak vezeték mentes perifériáim vannak egyik sem volt megbízhatatlan. Igaz a Logitech közép és méginkább felső kategóriáját veszem.

Én nagyon szeretem az MX master egeremet, mert nagy, lengkerekes a görgő, tökéletes az optika, sokáig bírja. De van kis tesója az MX anywhere ha tényleg kis egeret akarsz.

Illetve használom a vertikális egerüket, aki nekem szintén bevalt munkában.

2020. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. aug. 24. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!