Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS ROG Strix III, miért hangos?

ASUS ROG Strix III, miért hangos?

Figyelt kérdés

Mikor megvettem és friss instaláció volt akkor kikapcsoltak a ventilátorok is.

Most nem hogy csak csendesen forogna, de fel is pörög néha, de nem mindig.

[link]


Feladatkezelőben nem fut semmi:

[link]


Hogy tudnák rájönni hogy mi fut vagy mi melegíti?



2020. aug. 23. 22:47
 1/6 pappgr ***** válasza:
Pontosítsuk a kérdést, folyamatosan hangosan forog, vagy néha nem fut de néha hangosan forog, vagy néha nem forog de néha hallkan forog?
2020. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pappgr ***** válasza:
Ha az ellső, akkor először megnézném a biosban a ventilláor görbélyét, lehet hogy csak túl meredekre van gyárilag állítva.
2020. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pappgr ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire idős a laptopod, de lehet hogy csak hangosak a csapágyak a használattól.
2020. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: folyamatosan. Pár hónapja a ventilátor sem forgott.


2-es: Armoury Crate-ben "Silent"-re van állítva, így volt pár hónapja is, "Performance" mód egyedül a Metro Exodus játékban kell.


3: 3/4 éves, október végén lesz 1 éves. Nem hangos a csapágy, csak fúj. A képen amit beküldtem 27db zajt mért, csak az asztalon vagyok, óra mellett semmi sincs nyitva.

2020. aug. 23. 23:45
 5/6 pappgr ***** válasza:

Nem hiszem hogy van beépíttett hangmérő. Ezen kívül a 27 Db az hallkabb mint a suttogás és nem hiszem hogy akkor panaszkodnál, szóval akkor annak sem hiszek.

[link]

55°C-n nem hiszem hogy fel kellene pörögnie. Ha folyamatosan fut akkor az is lehet, hogy a hőérzékelő halt meg, mert abban az esetben azt eredményezné, hogy maxon pörög folyamatosan.

2020. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma semmiből semmi megjavult, 0 rpm mindkét ventilátor:

[link]

2020. szept. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!