Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone/iOS vagy Android ?...

Iphone/iOS vagy Android ? Melyiket ajánljátok jobban ?

Figyelt kérdés
Szeretném kizárólag csak azok véleményét kérdezni akiknek volt mindkét fajta telefonja az elmúlt 3 évben huzamosabb ideig. Nektek melyik platform jött be jobban ? Miért ?

2020. aug. 28. 16:05
A kérdező szavazást indított:
iOS / Iphone
Android
57 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

heti szinten előkerül ez a kérdés és mindig jól kitárgyaljuk és általában alaposan össze is veszünk :DDDDD

olvasgass vissza, tényleg sok jó kérdés és sok jó válasz van ebben a témakörben

2020. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem embere válogatja.


Ez olyan, mint a Linux vs Windows; a PS vs Xbox...

2020. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Nekem 3 hónapig volt IPhone-om, tavaj nyáron.

Ami nem tetszett benne, az az akkumulátor üzemidelye, és a két SIM kártyás mód hiánya (külföldön élek, és magyarországon vagyok diák, ebből kifolyólag nagy szükségem van a kétkártyás módra).

Ráadásul én az androidot sokkal othonosabban használom, ezért is adtam olyan hamar túl az IPhone-on. Kipróbáltam, nem tetszett, eladtam.

2020. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
2 évig volt iphone-om. A magam réséről az IOS használhatatlan. Eleinte elég volt, de túlságosan zárt és ahogy az igényeim nőttek, azokat egyre kevésbé tudta kielégíteni.
2020. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

iphone: korlátolt rendszer 0 testreszabhatósággal, kvadrága, de státusszimbólum

android: több száz típus 10k-tól 500k-ig, stabil rendszer, minden testreszabható, nincs túlárazva (a nagy részük)

2020. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

"android: ... stabil rendszer"

1 hónapon belül másodszor ment szervizbe a céges samsungom szoftverhiba miatt. Mondtam is az IT-s srácnak hogy ne adja vissza megint, mert akkor véletlenül le fogom ejteni a parkolóban 5x-6x... és a szomszédban dolgozó nyerges billencseseknek is mondom hogy menjenek át rajta párszor.

az iPhoneonomon meg 3 éve ugyanaz van... ja stabil a droid

kb mint a gazdaság

2020. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
milyen típus kedves 6-os? nekem 6-7 éve semmi bajom a rendszerrel. lehet hogy csak a telefonod rossz
2020. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%

J valamennyi... annyira nem érdekel és annyira utálom, hogy még a színét sem tudom :D

ha elhagynám valahol sosem találnám meg. :DDDD

2020. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
a j széria a leggyengébb samu, a helyedben nem csodálkoznék hogy szar
2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
29%
Kislányok játéktelefonja kategória, nyilván hót gagyi, ne tévesszen meg az ára! Azonos kategóriával hasonlítsd össze noki... izé... Apple kotványodat!
2020. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!