Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone/iOS vagy Android ?...

Iphone/iOS vagy Android ? Melyiket ajánljátok jobban ?

Figyelt kérdés
Szeretném kizárólag csak azok véleményét kérdezni akiknek volt mindkét fajta telefonja az elmúlt 3 évben huzamosabb ideig. Nektek melyik platform jött be jobban ? Miért ?

2020. aug. 28. 16:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Samsungom nekem is 2 volt szervízbe 3. ra el se vittem mert be se kapcsol...Iphone SEt használok, szerintem barátságosabb mint a robi.
2020. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

Nekem volt iPhone 3Gs-em és 4s-em évekig. Nagyon jó kis telefonok, de a szinkronizálásuk azért nem volt mindig zökkenőmentes. Mikor teljesen Linuxra váltottam Windowsról, akkor vettem egy androidoy telefont, mert az iTunes feltelepítése Linuxra lehetetlen küldetésnek tűnt. Androidban jobban szeretem hogy jóval kevesebb a kötöttség, kb ugyanannyiszor fagy ott eddig le mint az iPhone. Ami tény, az iPhone hardverileg kifogástalan, az új telóim olcsó példányok, fényképezni ne akarj velük. :) (Mondjum nem szokam, ezért ez jó kompromisszum volt azért hogy 1/20 annyiba kerültek mint egy iPhone.)


A kérdésem az volna, hogy mire fogod használni a telefont?

2020. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik vált be, én Androidot jobban szeretem.
2020. aug. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindkettő megvan évek óta, az iPhone céges telefon. A saját egy Huawei P20. Nekem az iPhone-ban egyedül az tetszik, hogy a felhasználói felülete kidolgozottabb, kifinomultabb. Kicsit még mindig gördülékenyebb a működése, kicsit közvetlenebbül reagál. Század másodpercekről van itt szó, de érezhető a különbség. Amúgy minden másban Android párti vagyok. Az iPhone túl zárt és korlátolt, kevés szabad teret enged a testre szabásban, és a fájlok kezelésében. Funkciókban is gazdagabbak az Android telefonok.
2020. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%

kinek mi

iphonet használok már a harmadikat

van androidos tabom

egyik rendszerrel sincs bajom ,de nekem az ios jobban bejött

adatátvitelt megtudom oldani mindkettőn

nem szabom testre a kezelőfelületet mert minek, ilyen téma beállítást alsósan csináltam mert hú de vagány de már kinöttem ebből.

De a kérdésre nincs értelme mert relatív. :D

2020. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
IPhone-on is szinte mindent meg lehet csinálni, amit Androidon, csak néhány dolog körülményesebb.Ez az eltérő tervezői szemléletből következik. Pl. egy fotó vagy bármilyen fájl átnevezése Androidon teljesen alapvető és egyszerű. IPhone-on is lehetséges, de gyárilag nem igazán támogatott. Ugyanez érvényes az mp3 zenék letöltésére, lejátszására, csengőhangként felhasználására. Lehetséges, de szándékosan nem tették egyszerűvé. A gyorstöltés már hardveres téma, minden középkategóriás Androidos telefon tudja már egy ideje, iPhone-hoz általában külön kell vásárolni olyan kábelt, ha egyáltalán képes rá az adott modell.
2020. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
24%

4 hónapja váltottam androidról (samsungom volt) Iphone-ra.

Személy szerint nekem az Iphone jobban tetszik, a kezelése számomra egyszerűbb, és átláthatóbb. Az aksit csak dicsérni tudom, a kamera meg egyenesen gyönyörű képeket csinál.

Nem laggol, nem fagy le és nem dobál ki az alkalmazásokból.

Én nem hiszem, hogy valaha is visszatérek az android telefonokhoz.

2020. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
7%

/17


ott a pont az android egyfolytában leállt, kidobott, ha leraktam az appot a tálcára és megnyitottam mást a másokra visszatérve újraindult

2020. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Fsms ***** válasza:
69%
hit kérdése.
2021. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Most is androidot vennék, erőset, jónevűt, hardveraprón normális, bejáratott eladótól, jól javítható hibákkal (ifixiten könnyen kideríthető, mennyire macerás és mennyire drága adott típus adott hibáját javítani). De így az M1 chippel nagyon elgondolkodik az ember, hogy a következő már almás lesz, főleg ha eljutnak addig, hogy nem lesz külön iOS a zsebedben sem, és egy kis dokkra tolva a telódat ott a teljes értékű, nem is igazán gyenge PC, a megszokott MacOS felülettel. Igazából artikulálatlanul ordibálva rendelném elő a legnagyobb rammal meg ssdvel televert kiadást, ha beharangoznák.
2021. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!