Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zúg a tápom ha be van csavaroz...

Zúg a tápom ha be van csavarozva, mit kéne cserélnem?

Figyelt kérdés
Ha 2-3 órát megy a gép, el kezd zúgni a táp, az egész gépház beleremeg. Viszont ha kicsvarazom és oldalra fordítom a gépet, úgy semmi hangja, aztán vissza szerelem és megint pár óráig semmi hang nem jön. Pedig jól meg van szorítva az összes csavar. A hang ilyen felzúgó aztán elcsendesedő, mintha amikor papír vagy fém lapot súrol a ventillátor rész, az váltakozik, aztán egy idő után folyamatosan zúg.

2020. szept. 10. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csapágyas. Ki kell cserélni a ventillátort.
2020. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak rezonál a ház, mert sz.r minőségű.
2020. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sz*r minőségű, kemény 7000 ft volt szerintem, csak fura hogy 5-6 éve együtt ment és semmi. most pont volt gépcserém 1,5 hete, 10. generációs i5 proci meg gtx 1660-as videókártya, és hétfő óta elkezdte ezt a rezgést.

én is arra gondolok hogy csapágyas, nem mondom 100%-ra de amikor zúg, szerintem lassabban forog a ventillátor, mintha tegnap azt láttam volna.

2020. szept. 10. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor venticsere. Vagy tápcsere, attól függ milyen táp.
2020. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bakker, már negyedszer olvasom a listában a kérdésre, hogy "zúg a templom" !!

😂

2020. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!