Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlotok...

Milyen notebookot ajánlotok maximum 200 ezer forintért? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Fejlesztésre nem használnám, számítógépes játékokra sem.


Irodai alkalmazásoknak kellene hibátlanul futniuk rajta illetve internet (beleértve a nagy adatmennyiséget fogyasztó honlapokat) is mindig hibátlanul menjen. Akkor is ha videók, stb... vannak a honlapban.


Skype és hasonló kommunikációs programok is akadás nélkül menjenek.



Őszintén szólva nem nagyon értek hozzá.


Legalább fél terabyte hátteret mindenképp szeretnék, HDD is megfelel. Az SSD ekkora méretnél nagyon drága ha jól tudom.


Hogy milyen, hány magos, mekkora teljesítményű processzor és RAM felel meg az elvárásaimnak abban nem vagyok jártas.


Mindenképp megbízható, nagy gyártó termékét szeretném és nem valami kis cégtől venném.


Windows 10 nem olcsó, ezért jobb ha már alapból rajta van, így is úgy is meg kellene venni.


Köszönöm!



2020. okt. 8. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

+

windows liszensz:

[link]


szállítással együtt 200 alatt van.

2020. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és azt lefelejtettem:

ez fél terás m2 ssd-vel van (szóval kellően nagy és kellően gyors is)


lenovo support nem fog megszűnni (mégha az ideapad nem is egy üzleti széria)


szóval amire neked kell arra bőven jó

2020. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Emag megbízható webáruház?



Amit belinkeltél Windows az hogy működik? Adathordozón kapom meg és nekem kell feltelepíteni?


Köszi!

2020. okt. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!