Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap kicseréltem a laptopomb...

Tegnap kicseréltem a laptopomban a winyót SSD-re, piszokgyors lett tőle a gép. Nemsokára szeretnék még plusz 4GB DDR4-es RAM-ot tenni bele. De pontosan milyet kellene tenni bele, milyen márkájút? Azt tudom, hogy 2133MHz frekvenciájú.

Figyelt kérdés

Dell Vostro 15-3568


Intel Core-I3 7020u 2.3Ghz CPU


4GB DDR4 RAM 2133 MHz


Intel HD Graphics 620


240GB SSD


2020. okt. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes ugyanolyat venni, mint ami benne van, így tudnak működni dual channel módban (kétszer gyorsabb)


aida meg tudja mondani általában, de az a biztos, ha lebontod a laptop hátulját, és megnézed magad, hogy mi van ráírva a RAM-ra.


Ez után a termékkódot beírod gugliba, árukeresőbe, vagy a legjobb javaslatom: hardverapro

ramból érdemes használtat venni, mert nagyon ritkán romlanak csak el 4 gb RAm olyan 4 ezer körül lehet

2020. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért is érdemes szétszedni, mert lehet, hogy csak egy foglalat van a laptopban, apámé is ilyen. 1 db 4 GB-os DDR4 van benne és csak 1 foglalat, így csak úgy lehet bővíteni, ha 8 GB-osra cseréli (SSD-re cserélés lesz az első).
2020. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két foglalat van benne.

[link]


gyári memória modulok:

[link]

2020. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha belerakok pl. egy Kingston RAM-ot ugyanolyan 2133MHz frekvenciájút, azzal vajon jó lesz?
2020. okt. 14. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nem csak a mhz számít, hanem az időzítések is, és még ez sem garantálja a dual channelt.
2020. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!