Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem számítana a pénz ti...

Ha nem számítana a pénz ti milyen gamer pc-t építenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljátszottam a gondolattal, hogy nyerek egy nagyobb összeget lottón és gamer pc-t is vennél belőle. Teljes konfigok legyenek, ha lehet. AMD processzor legyen, a többi mindegy.



2020. okt. 14. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha megnézem én most mire használom a gépet és az mit tud, vennék bele 2 nagoybb m.2-es PCIe SSD-t, max egy új házat, ami nem ennyire elhasznált és kész.
2020. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

#10: ...én meg csak annyit mondok, hogy az igazságot nagyon kevesen akarják megérteni egy olyan társadalomban, amiben minden a hazugságokra épül... :-)


...és mivel én sértem ezt a jól bejáratott rendszert, ez a magyarázata az én lepontozásomnak, nem más! :-)

2020. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

#12 Szerintem elég egyértelmű hogy a kérdés lényege az volt hogy milyen gépet állítanál össze ha olyan sok pénzed lenne rá hogy nem kell kompromisszumot kötni semmiben.

Nem értem miért kell itt most magas lóról bölcselkedni arról hogy milyen a világ amikor ezt itt a világon senki nem kérdezte.

2020. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

#13: Részben igazat adok, de csak ismételni tudom, amit már sokszor leírtak ezen az oldalon: "hülye kérdésre, hülye válasz illik".


Nehogy már azt magyarázd meg, hogy az értelmes kérdés, hogy "mi lenne ha nem számítana..." ...már alapjában véve fogyatékos!


(...mellesleg ha a kérdés feltevője sem tudja, hogy mit csinálna annyi pénzel, ami már nem is számítana, nos ott sem kicsik a problémák!)


Megvenném az Intelt meg az Apple-t, jaa meg egy csokigyárat is, meg amit kihagytam... :-) Fúúúú, bakker...

2020. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13: hagyjad valakik értelmi fogyatékosok, nem tehetnek róla
2020. okt. 17. 13:35
 16/20 A kérdező kommentje:
Te az értelmesek közé tartozol ő meg napi 12 órát dolgozik és így is alig tud megélni, ezért csinálja, ha lenne pénze nem ezt mondaná
2020. okt. 17. 13:36
 17/20 Szirty ***** válasza:
Szerintem is hülye kérdés...
2020. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem számítana mennyit költesz rá, akkor ennyi erővel vegyen mindenki adatközpontba való szervergépet, a full extrás verzió csak egy teljesen önjáró aratógép (kombájn) árába fáj. Az mindent futtatni fog játékok terén.
2020. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15: Nalátod! El kellene már innen menned a debil kérdéseiddel, egyből menne felfelé a színvonal is... :-)


#16: Kilóra megvennélek, aztán eladnálak a cigóknak! :-)

2020. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Valami bszott nagy 3440*1440 144 hz monitor, a legerősebb AM4 proci, legjobb b550 lap, legjobb elérhető léghűtő, kártyából a mostani felhozatalból rtx 3090, de szívesebben megvárnám a big navit, mert valahogy szebb képe van a radeonoknak. Az sem érdekel, ha amúgy gyengébb. 32 gb ram (3600 mhz/cl14), 2x2 tb nvme ssd, Enermax MaxTytan 1250W Titanium, Cooler Master MasterCase H500P.

Juj... azért ez így lenne egy pár misi szvsz. 💰💰💰🤟😁

2020. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!