Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60%-os sRGB coverage nem...

60%-os sRGB coverage nem röhej egy félmilliós üzleti laptop IPS kijelzőjétől?

Figyelt kérdés

Új árán fél milliós üzleti gép, IPS panel. A színek olyan--olyan gyengék.

Nézem a PCmag stv teszteket-hát igen írják is hogy sRGB coverage poor-60%..


Komolyan 60 %???????


Hát az asztali 30.000 ft-os belépőszintű Benq monitorom produkál 80%-ot!

A konzumer 100.000 ft-os Acer laptopom 90%-ot!


Ez meg fél misis üzleti gép és ilyen kijelzővel? Hát elbújhat a legutolsó belépő konzumer mellett is a kijelzője!!


????

Hogy van ez?


2020. okt. 18. 09:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"és ha itt vetted (magánszemélyként), miért nem küldted vissza."


Mert céges számlára ment (mily meglepő egy üzleti gép esetében) és arra nem érvényes a 14 napos elállás.

Eladtam helyette. Buktam több tízezret rajta de én ilyen gagyi szart egy percig nem használok.

2020. okt. 18. 15:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem photoshopra tervezték, te meg egy idióta vagy, hogy nem figyelsz oda. Te hibád, ne rinyálj
2020. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Alex Fly ***** válasza:
Talán mert az adott felhasználási területre, amire tervezték, bőben elég a beépített kijelző. És valószínűleg szereltek rá szabványos aljzatot is, külső monitor számára - na ide rádugod a kommersz Benq monitorodat és élvezheted a színhűségét.
2020. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!