Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nekem amit a szolgáltató...

Ha nekem amit a szolgáltató amit adott modemet, az nekem egyben a wifi is attól még be tudom rakni a saját routerem?

Figyelt kérdés
Magyarul amit hozott modem az adja a wifit is. De gyenge nagyon sajnos. Van egy jó router azt régen használtam. Nehéz meg csinálni hogy a szolgáltató eszköze csak modem legyen és az én routerem szórja szét a wifit?

2020. okt. 21. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Be tudod. A modemben meg letiltod a wifit, és a dhcp-t.
2020. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült, könnyen. De a szolgáltató routeren nem lőttem ki a wifit. Igy bejön a házba a net és megoszlik. A net gyors el bir mindent, de egy routernek sok szerintem. Főleg ha gagyi. Ha sokan megyünk rá. Így már két router jobban elbírja mindenki arra csatlakozik ami jobb neki. Nem is zavarják egymást.
2020. okt. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!