Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előlapi usb nem működik, miért?

Előlapi usb nem működik, miért?

Figyelt kérdés
A napokban raktam össze egy új gépet, gépház és pár dolog maradt. Elől van 2db 2.0 és 1db 2.0 usb-m. Ezelőtt gond nélkül működött, viszont most a 3.0 nem akar működni, legalábbis csak félig, mert tegyük fel ha bedugom a telefont azt tölti. Minap kihúztam az alaplapból majd visszadugtam, működött, másnap viszont már megint nem. Valószínűleg ha lebonyolítanám ugyanezt a folyamatot megint működne 1 nap erejéig, de nem értem ez hogy lehetséges. Eszközkezelőben nincs letiltva, chipset driver fent, biosban szintén engedélyezve van, már mindent megpróbáltam, de sehogy se bírom működésre bírni. Nem egy hatalmas probléma, de mégis bosszantó.

2020. okt. 24. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*1db 3.0 usb, elírtam.
2020. okt. 24. 20:59
 2/4 A kérdező kommentje:
Asus gaming alaplap, 500w FSP Hexa tápegység
2020. okt. 24. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Alaplap BIOS-ban nem kell engedélyezni?
2020. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, kérdésemben említettem is, hogy a biosban engedélyezve van.
2020. okt. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!