Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows 10 nem engedi...

A windows 10 nem engedi frissíteni a pendrive-ot, pedig kéne. Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy mekkora okádék ez a windows 10. Na, akkor mondom. Egy olyan pendriveot szeretnék csinálni amivel win 7 re tudom tenni a gépet, de ez a **** azt irja, hogy nincs megfelelően konfigurálva. Hányok ettől a mocskos windows 10-től. Nem engedi frissíteni a drivert, és elvileg nincs megfelelőem konfigurálva. Úgy megfogom konfigurálni, hogy kiég a retinájuk. Nagyon fontos.

#hiba #drive update #Windows 10 #egyfosawin10 #szarwin10
2020. okt. 27. 08:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Másikkal is megvolt már. megnézem a rufust,
2020. okt. 27. 09:58
 12/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem a rufust, nem érzékeli. Mintha nyoma nem lenne egyiknek sem. mind a két pendrive-ot megnéztem. egyiket sem észleli. Otthon meg a mésiknál érzékeli, milyen fura. Megnézem érzékeli e legalább boot menüben, mert akkor laptoppal megcsinálom.
2020. okt. 27. 10:00
 13/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem érzékeli e boot-ból. Érzékeli. Nincs baj semelyik pendrive-al sem.
2020. okt. 27. 10:06
 14/24 anonim ***** válasza:

Én még jártam úgy is, hogy bizonyos pendrive-okat az előlapi USB csatlakozókon nem, viszont a hátsókon felismert.


Ennek meg az volt a magyarázata, hogy én feltelepítettem az alaplap USB vezérlő szoftverét, aminek ez volt a következménye.


Néha az sem mindegy, hogy 2.0-ás vagy 3.0-ás (kék) csatlakozóba dugod a pendrive-ot.


Esetleg nincs a közeledben egy másik számítógép (vagy havernak a szomszédban), amivel meg tudtok csinálni egy boot-olható pendrive-ot???

2020. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
megnéztem a rufust, nem érzkeli az sem.
2020. okt. 27. 11:33
 16/24 hypno ***** válasza:

Ideiglenesen használd azt az USB portot, amire most a billentyűzeted, vagy az egered van dugva.

Ha azokat látja a rendszer, akkor a pendrivot is fogja, ha nem hibás.

2020. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16-os! Megpróbáltam, semmi. 2 pendrive-ot is megnéztem. A boot menüben érzékeli, itt a gagyi op rendszer a probléma.
2020. okt. 27. 16:39
 18/24 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt eszed felrakni az usb vezérlő drivereit, mert fingod nincs hogy kell. Majd ha valahol másik gépen sikerül telepítőt csinálnod az egyik pendriveodra, aztán a hetest felhányva ugyanez lesz a kérdésed, csak a hetes az milyen csodajó, akkor azért oltogathatunk majd kicsit?
2020. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18, nem piszkálást, hisztizést kértem hanem választ. Ilyenkor inkább maradjál csöndben, nem én vagyok a hülye, okoskám. Kettő pendriveot sem bír, remélem szövegértésből tanultál, mert nem úgy látszik. Mielőtt hisztizel olvass utána.
2020. okt. 28. 13:23
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi többiek se vagyunk kíváncsiak arra, mennyire rossz, amihez te nem értesz, nekünk viszont megy normálisan, mert - leírom már, mert eddig egyszer se sikerült elolvasnod - AZ USB VEZÉRLŐ DRIVER NEM MEGFELELŐ
2020. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!