Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows 10 nem engedi...

A windows 10 nem engedi frissíteni a pendrive-ot, pedig kéne. Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdeném azzal, hogy mekkora okádék ez a windows 10. Na, akkor mondom. Egy olyan pendriveot szeretnék csinálni amivel win 7 re tudom tenni a gépet, de ez a **** azt irja, hogy nincs megfelelően konfigurálva. Hányok ettől a mocskos windows 10-től. Nem engedi frissíteni a drivert, és elvileg nincs megfelelőem konfigurálva. Úgy megfogom konfigurálni, hogy kiég a retinájuk. Nagyon fontos.

#hiba #drive update #Windows 10 #egyfosawin10 #szarwin10
2020. okt. 27. 08:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Csak annyit szeretnék, hogy a pendriveot észlelje. Ne jöjjetek a lemezkezeléssel, nem megy, mert okádék ez az oprendszer. Eszközkezelőben már volt eltávolitás, hardverváltozások keresése. Nem engedi, mert az egész egy rakat hulladék.
2020. okt. 27. 08:59
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor rakj fel egy linuxot, nethuszár. Amúgy meg nem értem a problémát, felraksz egy rufust, csinálsz egy win7 telepítőt vele, bebootolsz róla és felrakod a win7-et. Mi a fakkot jelent a "pendrive frissítése"?
2020. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
74%
Kerdesnek nincs ertelme, a win 10 meg egy pcsa jo op rendszer❤
2020. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem gagyesz. a drivert frissíteni kell, nem engedi. linux nem kell, win 7 kell, leírtam. Nem észleli ez a szar a pendriveot, mindig csak a baj van a win10-el ennyi elég.
2020. okt. 27. 09:20
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerencsére még többé-kevésbé szabad világban élünk, így a felhasználó joga eldönteni, hogy milyen operációs rendszert használ a gépén. Én is utálom a Windows 10-er, hosszasan részletezhetném, hogy miért, de ha az ember valamit utál, akkor a legegyszerűbb, ha nem használja. Nem kényszerít rá senki. Ha én valamit gyűlölök, akkor nem használom. Ennyi. Használok helyette mást. Probléma megoldva anélkül, hogy ide jönnék pszichotikus módon őrjöngni.

Soha nem fogom megérteni ezt a Stockholm-szindrómás Windows-imádatot. Amikor agyba-főbe szidja valaki a rendszert, de a világ minden pénzéért sem lenne hajlandó mást használni.

2020. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is a Windows 10 nem okádék, csak mivel nem szimpatizálsz vele, így leszarod.


Másodszor a Windows 7-et is le lehetne szarni, mert az annó azzal tudta megőrjíteni az embereket, hogy képes volt fél napig is fríssíteni a rendszert, egy friss telepítés után.


Windows-ok közül jelenleg is a Windows 8.1 az, ami tökéletesen megfelelő minden szempontól, csak sajnos ha jól tudom 2023-ig támogatják, de addig még sok idő van.

2020. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát oké, ha nem tudsz úszni attól még nem a víz a hülye.
2020. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Akkor végre át tudunk térni a probléma megoldására?
2020. okt. 27. 09:39
 9/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan a maga véleménye, ez az enyém. Problémamegoldást kértem, nem balhét-
2020. okt. 27. 09:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9: a #2-dik válaszoló leírt egy megoldást: RUFUS!


Ha az sem működik, akkor próbáld már ki egy másik Pendrive-al is, mert az a szar!

2020. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!