Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyiért tudnám...

Szerintetek mennyiért tudnám ezt eladni?

Figyelt kérdés

Már régóta megvan, jól a szívemhez nőtt, de ideje fejleszteni.

Ezek vannak benne:


Ház: Cooler Master Silencio 650 pure

Alaplap: AsRock Z97 Anniversary Edition

Videokártya: Gigabyte GeForce GTX 950 2gb (overclocked edition)

Memória: (2x) HyperX 8 GB DDR3 1600 MHz-es CL10 Fury Blue sorozat

Tápegység: FSP Hyper 500W

Processzor: Intel Core i5-4440 CPU 3.10 GHz x64

Processzorhűtő: Cooler Master 212 Evo


Jó kis gép, rendesen teszi a dolgát. Legfőképp játékra használom, teljesen jól viszi őket (bár nem igazán játszom olyanokkal, amik rendesen meg is terhelnék)



2020. okt. 27. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%

Háttértárakat nem írtad, SSD vagy HDD (mert nem mindegy) vagy CD/DVD/Blu-Ray van-e benne?


Az alaplapod márami a hírnevét illeti nem éppen bizalomgerjesztő (ASRock), de úgy tűnik még befogad i7-es processzort is meg 32GB RAM-ot is.


Bár gondolom szeretnél DDR4 ramokra váltani...


Őszintén szólva nem sokat kapnál érte, bár attól függ mennyire tudatlanra tudod rásózni.


A Macintosh őrülteket is PONT ezalapján palizzák be... :-)

2020. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Gépház: 10-15K

MBO: 13-15K

VGA: 15-18K

RAM: 8-10K

PSU: 10-12K

CPU: 12K

CPU hűtő: 5-7K.

70-80 ezer körül eladható igazából.

2020. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Ez az árazás #2 kicsit elég rosszul jött ki, 15 ezer egy régi gépházért? Ne viccelj, ennyiért újat kapsz...

A többit is eléggé fölé lőtted. Én mondanék a gépre egy 50 ezer ft-ot, ennyiért talán még el is viszik... Ez a gép már egy őskövület, modern játékokra már alkalmatlan, viszont internetezni korrekt.

2020. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

#3.Vezesd le az árazást.

Nyilván el lehet adni 15K-ért, mivel nem egy alsókategóriás darabórl beszélünk.

50-ért meg vétek lenni eladni, maximum VGA nélkül.

2020. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Asrock az elmúlt 8-10 évben a legjobbak között van már. Előtte valóban gagyi volt, és elrettentővé vált a név, de felfejlődtek. Az asrock jó és megbízható, ajánlott márka! Nem is tudom... kb 6 éves ez a széria? Szóval bőven már benne voltak ilyenkor az ajánlottban. Nekem is asrock van, intel 3000-es szériához 🙂 faxa nagyon


80-ra mondanám, hogy meg lehetne hirdetni, 70-ért meg eladni

2020. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#1 Azért nem írtam, mert azokat vinném tovább, némi bővítéssel, CD,DVD,Blu-Ray nincs benne. Úgy látszik, nem csak én nem értek egyet a hozzászólásod többi részével, úgyhogy nem is ecsetelném (#5 mindent elmond), mindenesetre köszönöm :-)


#2 Szerintem mindegyiket alálőtted egy picivel, én egy kicsit többre gondoltam, csak látni szerettem volna, hogy jól gondolom-e.

A gépházat HASZNÁLTAN vettem 26K-ért, 2 évvel ezelőtt.

Az alaplap korrektnek tűnik, mivel hibás, de nem súlyos, mindennapi használatban van.

Jön a VGA... Ezeket a 950-eket 40-ezrekért viszik újonnan. Ez nyilván nem új, de 18K-nál biztosan többet ér.

RAM: Ebből a fajtából 1 darab 8 gigás 14-5K-ért megy el. Nem hiszem, hogy 2 év használattól ennyire leesne az ára, de lehet hogy nincs igazam.

A tápegységgel kapcsolatban ugyan ez a véleményem.

A processzorról szerintem semmit nem kell mondanom, ennek LEGALÁBB a kétszeresét éri, ha nem többet, ezt már ránézésre látni, egy elég komoly prociról van szó.

PROCIHŰTŐ: Egy kis porszívózás után legalább 8-at meg fog érni.(ha nem többet)

Válaszodat köszönöm :)


#3 ...

ez első két sorról nem beszélek, de a videokártya igenis alkalmas modern játékokra, Watch Dogs 2, GTA V, Hitman tökéletesen elfut rajta.


#4 nincs sok mondanivalóm, egyetértek a válaszoddal, köszönöm :)


#5 Egy kicsit keveslem azt a 80-at, de sajnos a végén lehet, hogy itt fogunk kilyukadni.


Mindenkinek köszönöm a válaszát.

2020. okt. 27. 19:55
 7/27 anonim ***** válasza:

#6: Mivel minden ember elfogult a dolgaival ezért nem akarja észrevenni a valóságot... :-)


Először is az ASRock alaplap, nézzük mit is írtál róla?


"Az alaplap korrektnek tűnik, mivel hibás, de nem súlyos, mindennapi használatban van."


Hibás??? De nem súlyos??? Honnan tudod??? :-)


Ez is azt támasztja alá, hogy az #5-ösnek "igaza" van, mert neki is ilyen (ASRock) van... :-)


A többit nem ragozom, mert felesleges.


Akit leszavaztatok (#3-as), annak volt igaza, jó ha 50k-t ér a cucc.


Ismétlem: ha találsz egy balf@szt, aki nem ért hozzá, annak többért is el tudod adni... :-)

2020. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Uristen, csoda ha ezekert az elavult vackokert meg valaki penzt fog adni es megveszi netezos gepnek.. remelem csak trollkodtal, de ez jatekokra, komolyabbakra teljesen alkalmatlan, total elavult.. amiket latsz videokartya arat, az 6 eve is ennyi volt, azota iszonyat elavult az az eredetileg also kategorias kartya.... Tenyleg csak metezni jo, semmi masra
2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen, elfut rajta a gta mert 5 eves jatekrol van szo.. azon is kb 30 fps-el, alacsiny beallitasokon....
2020. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy mai játék ezzel a videókártyával:


https://www.youtube.com/watch?v=q9i-paWunGY


Minden a legalacsonyabb beállításon, lowon, 30 fps, ami beesik 20 alá is.


Ez a kártya már netezni jó, játékokat felejtsd el. Ezért adod el te is, csak itt trollkodsz.

Azzal a procival meg ez a játék lehet még ennyit sem tudna. Folyamatosan 100%-on pörögne, és folyamatosan laggolna, szaggatna a játék.

Ennyire gamer ez a gép

2020. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!