Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új monitor, nem...

Vettem egy új monitor, nem láttam hogy bontott lett volna. Mikor itthon kibontottam nem igazán lehetett látni semmit rajta, viszont egy szögben ahogy a nap rásütött látszik hogy törölve volt az egész képernyő. Akkor ez most használt monitor?

Figyelt kérdés
Küldjem vissza?
2020. okt. 29. 12:44
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Lehet kiállítási darab volt. Vagy már egyszer kiszállították valahova, ahol a vásárló azért küldte vissza, mert nem tetszett a színe. Mert gyárilag tényleg tiszták szoktak lenni, mázga mentesek.

Ezeket értékcsökkent termékként, akciós áron szokták kínálni. De sajnos csinálnak ilyet bízva abba, hogy nem tűnik fel a vásárlónak.


Hát rajtad áll. Ha vállalod a elállással járó procedúrát, akkor tedd meg. De úgyis felfoghatod, hogy ez egy bejáratott, kipróbált termék, ami nem fog pár héten belül elpukkani gyártási hiba miatt. Annyit mindenképp érdemes, hogy értékelés oldalakon előadod, hogy ezzel a bolttal nem árt vigyázni.

2020. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl a tápkábel nem volt kibontva. De mégis picit zavaró ez. Minden esetre várok pár napot és ha nincs semmi hiba, se pixel hiba akkor megtartom és remélem hogy sok ideig szolgálni fog. Egy dell S2721DGF ről van szó. Viszont próbáltam én is törölni egy részen, de közel sem olyan a végeredmény. Nagyon szépen volt megtörölve.
2020. okt. 29. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
És egyéb tartozék sem. De utólag is tudnak rakni bele újat végül is, hogy átverjenek.
2020. okt. 29. 13:55
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Mindent vissza lehet úgy csomagolni, hogy újnak higgyed. Mikor a Media Martban dolgoztam volt erre minden, gyári kábel drót tégelyszámra fehér és fekete színben, Fólia hegesztő, zsugor fóliázó, stb.

Csak akkor vennéd észre a turpisságot, ha leraknának melléd egy másik ugyan olyan terméket, valóban original csomagolásút. És egyenként összehasonlítanád a részeket.

2020. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 év gari van rá. De bizakodok minden oké lesz vele. Köszi a segítséget.
2020. okt. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!