Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyorben kozel Marcalvaroshoz...

Gyorben kozel Marcalvaroshoz hol lehetne venni es mennyiert egy LG cd-romot (iro/olvaso) vagy egy LG-dvd romot?

Figyelt kérdés
Monnyuk 1 Lg-dvd romot lehetne venni 5000 ft ert?vagy csak 1 lg cd romot lehet ennyiert?Nagyon kene a valaszotok!:D mert elmromlott a cd-romom(iro/olvaso) ugyanis ha berakok 1 cd-t egybol ujraindul a gepem!most meg kaptam 1 gyerektol 1 dvd-romot(olvaso) de mikorberaktam az xp cd-t akkor elindult a telepites de nem ment tovabb aztan miko kiszedten mar nem is indult el a gep mer hibat jelzett ki eze megprobaltam a cdrommal is az el is indult rendesen de miutan formatalta es mar jott a vege ott ujraindult es most nem akar menni megint!ma szet is szedtem de semmi!eze kene gyorsan 1 dvd-rom vagy cdrom!
2008. nov. 29. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább tápcsere lesz. Nekem is ez volt anno a Mercury tápommal. Egyik nap beraktam egy DVD-t az olvasóba, újraindult a gép. Mondom, jól van, akkor próbáljuk meg az íróval... Az eredmény ugyanaz.


Vegyél egy ilyet: FSP 400W táp PPFC. Ez elég lesz a gépedhez és sokáig jól fog működni.

Itt a link, ahonnan néztem (ez egy győri bolt):

[link]

2008. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a tappal van baj!me mukodik am a dvd-rom amit adott nekem csak nem ismerte fel a gep miko bent volt de mostmar sikerult fel rakni cd-rommal es fel ismerte a dvd-romot!am nem csinaltam semmi mast csak ugyan azt amit eddig :probalgattam fel rakni!es miko sokat probaltam mar egyx csak elindult!:D
2008. nov. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!