Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul a notebook?

Miért nem indul a notebook?

Figyelt kérdés

Asus X551M ről van szó, most elösször szeretem szép ventillátor, meg úgy az egész belsőfelület portalanítására.

Ez mondhatni pofon egyszerű volt így elsőre is, de ott vannak ezek a k...a szalag kábelek mikor az elején lekerül a billentyűzet. Ott csak az én tippem, de a 3db kábelből a poweren a kislány aranyozott rész egyik vége félbevágódott(lehet túl erősen csaptam rá a szorítót..)


Lényeg hogy minden visszakerült és ha áramra dugom akkor a készenléti led világít narancsal, de meg se mukkan ha megnyomom a power.


Kérem akit tud s.o.s-ben kéne segítség(ugyan is nem is az én gépem, csak jót akartam ment tel volt portal 4év után).



2019. máj. 14. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

akkut kivetted? visszatetted?


nem lehet hogy a videókábelt nem raktad vissza?


RAM nem mozdult ki?


akku nélkül beindul?

2019. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden kivettem, ramot is. Vga nincs külön ebben a típusban. Akkor nélkül még nem néztem, de eddig hibátlan működnek.
2019. máj. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!