Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tom Clancy's Rainbow Six...

Tom Clancy's Rainbow Six Siege-hez hardver?

Figyelt kérdés

Milyene gépet/platformot ajánlanátok nekem hozzá?


Nagyon régóta nem játszom, de a Tom Clancy's Rainbow Six Siege-t kipróbálnám.

Munkához MacBook Pro-m van munkagépnek, azon a Hitman: Absolition óta nem nagyon fut játék. PC-re más okból nincs szükségem és az sem biztos, hogy túl sokat játszanék. Lehet, hogy még 1-2 hasonló játékot kipróbálnék, de kb. csak a Splinter Cell jut még eszembe, ami utoljára érdekelt, ezek óta meg azt se nagyon követtem, hogy milyen játékok léteznek egyáltalán.


Milyen hardvert lenne érdemes vennem, hogy a Rainbow Six Siege-el tudjak játszani? PC-t vagy inkább X-Box/PS lenne érdemes venni, mennyiből lehetne ezt kihozni?



2020. nov. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

i5-10400F

GTX 1660 ti vagy Super ti

2x8 GB ddr4 corsair vengeance 2600mhz ram

samsung 860 evo 500 gb ssd vagy samsung 970 evo m.2 ssd

Be quiet! Straight power 11 550W gold

gépház

asus vagy msi lap 30 ezerért

2020. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(Minimum)

CPU: Intel Core i3 560 @ 3.3GHz or better, AMD Phenom II X4 945 @ 3.0Ghz or better

CPU SPEED: Info

RAM: 6 GB

OS: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit

VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 5770, And DX11 cards with 1GB VRAM

PIXEL SHADER: 5.0

VERTEX SHADER: 5.0

SOUND CARD: Yes

FREE DISK SPACE: 30 GB

DEDICATED VIDEO RAM: 1 GB

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Recommended Requirements

CPU: Intel Core i5-2500K @ 3.3GHz or better, AMD FX-8120 Eight-Core @ 2.6Ghz or better

CPU SPEED: Info

RAM: 8 GB

OS: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit

VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7970 / R9 280x (2GB VRAM)

PIXEL SHADER: 5.0

VERTEX SHADER: 5.0

SOUND CARD: Yes

FREE DISK SPACE: 47 GB

DEDICATED VIDEO RAM: 2 GB


Ezt használtan 60ezerből bőven megugrod

2020. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen felbontáson szeretnél játszani és mekkora a keret a pc-re?
2020. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a felbontást nem tudom, egyáltalán nem szoktam játszani, nem gondolom, hogy túl komoly elvárásaim lennének ilyen téren, de azért nem hátrány, ha nem akkorák a pixelek, mint a Minecraftban...

,-)))


a keret akármekkora is lehetne, de mivel évek óta egyáltalán nem játszom, nem valószínű, hogy el fogok költeni rá akármennyit, hogy esetleg egyszer játsszak vele, aztán soha többé - nagyon rászokni nem akarok a játékra, úgyhogy minél olcsóbban akarom kihozni a dolgot.

2020. nov. 6. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, ha egyáltalán nem érdekelnek a PS exluzív címek, akkor egy Xbox lenne neked a jó megoldás szerintem ár-érték arányban. Már csak a game pass miatt is, amivel a siege-en kívül egy csomó mással is játszhatsz fillérekért.


Mondjuk vegyél hardverapróról egy One S-t ilyen 40-45 ezerért, aztán kész. Ennyiből gamer PC-t biztos nem raksz össze. Aztán ha nagyon bejön, később beruházhatsz az új generációsra is akár.

2020. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!