Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Random lecsatlakozik az...

Random lecsatlakozik az egerem és a billentyűzetem?

Figyelt kérdés
Random lecsatlakozik az egerem és a billentyűzetem, átdugom egy másik portba ott jó egy darabig, de aztán megint lecsatlakozik, furcsa mert a wifi stickem, az nem csinálja azt, azt is próbáltam átdugni.. De az müködött rendesen. Próbálkoztam a youtuben nézett videókból, de az nem volt jó, nekem csak lecsatlakozik és vissza nem..?

2020. nov. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj vezetékes egeret és billentyűzetet.

Azokkal nincs gond.

2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt használok!
2020. nov. 8. 21:03
 3/5 hypno ***** válasza:

Az eszközkezelőben nézd meg, hogy nincs-e valami figyelmeztetés a HID eszköznél.

Nálam akkor csinált ilyet, amikor ott ismeretlen eszközt észlelt a rendszer. Igazából nem tudom miért, mert egy fia ismeretlen eszközöm nem volt. Hardverazonosító alapján felraktam egy drivert és rendbe jött.

2020. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
flashbackelted?
2020. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem
2020. dec. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!