Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 230 ezer FT értékben 6 magos...

230 ezer FT értékben 6 magos processzoros notebook?

Figyelt kérdés

Ilyen értékben milyen hatmagos processzorral rendelkező notebook-ot érdemes venni? Azért gondoltam erre, mert úgy gondolom, hogy időtállóbb (elavulás később következik be) mintha egy 4 magos Intel core-i5 processzort vennék.

Ilyen árban tudtok ajánlani valamit?

USB 3.0 port legyen rajta, videokártya ha lehet dedikált legyen, de lehet integrált is, akku legyen jó, a többi dolog nem annyira fontos.



2020. nov. 11. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy akkor már inkább R7

[link]

2020. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, mire akarod használni? Mert ebből a szempontból fontos a processzor is és a videókártya is.
2020. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Virtualizáció is szóba jöhet például, egy operációs rendszer alól egy másik futna.

Videokártya teljesítményét igazából nem venném nagyon igénybe.

2020. nov. 12. 04:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Virtualizációt utoljára 2/4-es i3-mal csináltam, abból kiindulva minél több mag annál jobb. Nekem Win7 alatt futott ablakban egy XP, hát az valami borzalom volt :D :D


Fogalmam sincs AMDnél hogy meg a vertualizáció, ahogy olvastam BIOSban lehet ott is bekapcsolni - ha az támogatja..


Szerintem erre a 230k az karcsú lesz.

2020. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!