Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondják azt hogy az...

Lambo96 kérdése:

Miért mondják azt hogy az AsRock alaplap egy ipari hulladék?

Figyelt kérdés
Sokan mondták nekem pedig nekem az van és már 4-5 éve megy hibátlanul.haveromnak is az van csak nem ugyanaz a tipus
2010. aug. 10. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is

lehet hogy az esetek 6%ában elromlanak 5 év múlva

a többieknek jó még 15évig

2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

6 év??????

Vettem egyszer egy AsRock alaplapot 2 héten belül 3x-or vittem vissza, majd a 4. alkalommal már kimerült a garanciakeret. Ettől függetlenül vannak jól sikerült darabok de sajnos van ipari hulladék is...

Egyébként nincs bajom vele de ezután nem mernék AsRock-ot venni.

2010. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

azért, mert akik mondják, azokna ka 90%-a csak álmodozik a drága alaplapról, nincs neki, max vmi ócskaság, ami a netre jó csak


am meg a tesztelők, ha nem ingyen adnák nekik a cuccot, akkor maradnának a kőkorszaki gépüknél...


ne félj semmit, ha tapasztalatból beszélnének az emberek, akkor az alaplapok már fele ennyibe se kerülnének, mert az olcsó asrockot veszik az emberek


lepontozhattok, nem érdekel, de szerintem minden alaplap egyforma, max egy kis különbség van köztük, de az nem számottevő

2010. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bp1985 ***** válasza:
Nekem volt 2 is, mindkettő meghalt. Ráadásul az egyik az olyan volt, hogy hozzáértem a gépházhoz, és ujraindította a gépemet. Apámnak az van, netezésre használja, neki nincs vele gondja. De én vettem egy asus-t eddig semmi gond nincs vele. Pedig nem mai darab.
2010. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

20:44

Nos ebben van igazság de azt lásd be az MSI és ASUS lapok közül kevesebb a selejt. Vannak más gyártók mint a Gigabyte ami egyre jobb cuccokat árul.

2010. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hulladék? Nekem rá van írva a dobozra hogy ,Choose AsRock save the Earth" :D Amúgy 3 és fél éve tökéletesen megy
2010. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igazából nekem 5 éve megvan AsRock 775i65G és ennek a dobozára is rá van írva xD

szal nem értem mért kell lehordani

egész jó kis lapokat gyárt

meg egyébként is nem mindenki olyan gazdag mint egyesek

2010. aug. 10. 21:36
 8/23 bp1985 ***** válasza:
As asus lapom kb 2 ezer ft-tal volt drágább, mint előte lévő asrockom.
2010. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Vérgibbon ***** válasza:
Kedves 20:40 te egy rendkívül tájékozatlan vásárló vagy. Nincs olyan, hogy kimerült a garanciakeret. Addig él a garanciakeret amíg a garancia ideje le nem jár. Ez új Hardware-nél minimum egy év. Ha a géped a garanciaidőn belül egynél többször romlik el ugyanavval a hibával, akkor kötelesek kicserélni egy ugyanolyan alkatrészre, vagy ráfizetéssel egy olcsóbbra, vagy a teljes vételárat kötelesek visszafizetni neked. Függetlenül attól, hogy jelenleg most éppen mennyi a piaci értéke.
2010. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Vérgibbon ***** válasza:
bocs ráfizetéssel egy drágábbra. olcsóbbra cserélni visszafizetéssel nincs lehetőség.
2010. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!