Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondják azt hogy az...

Lambo96 kérdése:

Miért mondják azt hogy az AsRock alaplap egy ipari hulladék?

Figyelt kérdés
Sokan mondták nekem pedig nekem az van és már 4-5 éve megy hibátlanul.haveromnak is az van csak nem ugyanaz a tipus
2010. aug. 10. 20:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

"meg egyébként is nem mindenki olyan gazdag mint egyesek"

Ja. Csak amikor valaki 150-et költ a cuccokra, mindezt beleteszi egy ALSÓ kategóriás alaplapba és rak mellé egy ~4000Ft-os tápot, majd csodálkozik két hét múlva hogy nem jó semmi, akkor jön kérdezni :D

ASRock az, amit ASUS néven már nem lehet eladni. Skoda vs Volkswagen. Melyik a jobb?

2010. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

lehet h neked van pénzed olyan drága cuccokra.nem mindenki olyan szerencsés mint te.

ha neked van kvasok pénzed akk örülj neki

2010. aug. 10. 23:06
 13/23 anonim ***** válasza:

De nem érted... Elkölt 150 ezret nem kevés itteni kérdező Phenom X4 meg 5770-re, és mindehhez beletesz egy gagyi tápot ami 90% eséllyel hazavágja az egészet két hónap alatt.


Ha választanom kéne egy Asrock és egy ASUS között, akkor az elvileg kisebb tudású ASUS-t venném 1-2 ezerrel többért. Az észhez nem kell pénz.

2010. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 bp1985 ***** válasza:

lehet h neked van pénzed olyan drága cuccokra.nem mindenki olyan szerencsés mint te.

ha neked van kvasok pénzed akk örülj neki



+2000 ft olyan hatalmas összeg?????

2010. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

a-a de mondom már 5 éve megy hibátlanul :P

csak tápot kellett cserélni mert zúgott

2010. aug. 11. 10:33
 16/23 anonim ***** válasza:

nekem is a táppal volt a gond mert baromira kerregett


de a lap már jó min. 4 éve

2010. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Arra értettem hogy felőlem. Meguntam hogy hetente viszem vissza a 20kg-os gépet. Igaz kissé hülyén fogalmaztam bocsánat.
2010. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 20:40 Vérigobbon-nak.
2010. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Hintalow ***** válasza:

Alacsony árkategóriájú lapok, előnyűk az áruk mellett az, hogy szinte csak ők csináltak olyan kombó megoldásokat, amin egyszerre van DDR2 és DDR3, vagy agp és pci-x egyszerre. Emiatt ideális azoknak, akik csak egy alkatrészt cserélnének, nincs pénzük teljes gépcserére.

Hátrányuk a fapadosság, és az, hogy olcsó komponensekből vannak.

Rendkívül kedveltem a via chipseteket rajtuk, rengeteg dologgal nem működtek együtt, volt olyan, hogy ismerősnek az asrock lapja ide vinyóval üzemelt, vett mellé egy satás vinyót, amit random látott a lap. Napokba telt, amíg rájöttem, hogy bekapcsolás után nem látja, de reset után már észreveszi. Azt hittem sírok.

A gyerek azóta is úgy használja a gépet, hogy bekapcs után azonnal reset, utána megy rendben.

Ahogy olvasom a teszteket, véleményeket, mostanság már jobb cuccaik vannak, támogatásban és beállításokban is egész tűrhetőek, és még mindig jó áraik vannak :)

2010. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
nah jó kis téma lett belőle :D sztem folytassuk xD
2010. aug. 11. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!