Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora leárazásra lehet...

Mekkora leárazásra lehet számítani a Steam Autumn Sale-n?

Figyelt kérdés
Üdv.Pár nap múlva jön az új sale, és azt szeretném tudni, hogy mennyire nagy ez az őszi leárazás.Azt tudom, hogy a nyári és a téli a legnagyobb, de itt is leáraznak sok játékot?Mert megszeretném venni a Witcher 3-mat és az L.A. Noire-t.
2020. nov. 18. 22:16
 1/9 anonim válasza:
Ez a vásár ha jól tudom eleve a Black Friday és a Cyber Monday miatt van megtartva szóval elég valószínű hogy nem csak pár dolog lesz leakciózva. A witcher 3 szinte minden ilyen vásáron akciós. A másik játékról viszont nem tudok nyilatkozni, nem ismerem:D
2020. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Instant-gaming en is nezd meg ott sokszor olcsó
2020. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vége már a nagy Steam vásároknak, nagyon ritkán van olyan, amire felkapnám a fejem. Legutóbb is volt néhány olyan játék 30% engedménnyel, amit hónapokkal azelőtt vettem meg Humble Store-ról vagy hasonló oldalakról 50-75% kedvezménnyel.
2020. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én jobban szeretem, ha steamen vannak meg a játékaim.
2020. nov. 19. 14:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgyhogy megvárom a steam salet, és ha nem lesz leárazva, akkor megveszem GOG-ra.
2020. nov. 19. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 lényegtelen melyiken van meg, nekem fent van évek óta összes launcher uplay,origin,rockstargames launcher.steam,gog,
2020. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ugyan az, de valamiért Steamen jobban szeretném.Rengeteg játékom van már meg ott.Nagyon szeretem, ha nekem minden egy helyen van stb.De mindegy, ez most lényegtelen.Ha lelesz árazva megveszem steamen, ha nem akkor GOGon.
2020. nov. 19. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 simán meglehet oldani hogy 1 helyen llegyen hozzáadod nem steames játékként. :D logic
2020. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!