Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen FPS csökkenésre...

Hirtelen FPS csökkenésre megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban a Battlefield 1 című játékról lenne szó, amely megjelenése óta megvan. A problémám az lenne, hogy a legelső indítástól éveken keresztül stabil 45-50 FPS-em volt játék közben medium beállításokon, azonban az utóbbi 1-2 hétben arra lettem figyelmes, hogy a játék embertelen dropokat produkál, és egyáltalán nem megy 20-25 FPS fölé a számláló. A konfigom lényeges elemei egy Intel I3-4130, Asus Strix GTX 960 4GB és 8GB 1600MHZ-es Kingston Fury RAM, 2x4GB. A játék bármely grafikai beállításon ugyanazzal a teljesítménnyel fut, tehát lowon is 20-25 között ugrál, és ultrán is, semmi változás nem történik. Youtube videók és benchamrk tesztek alapján amiket néztem, jócskán megfelel a közepes elvárásoknak is a gépem, és ennél sokkal jobban kellene futnia. Néztem már például a merevlemez töredezettségét is, de egyáltalán nem volt szükség defragmentálásra, illetve néztem más módszereket is, de semmi sem oldotta meg a gondot, így kénytelen vagyok hozzáértőbb emberek segítségét kérni. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. nov. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő, friss driverek fent vannak?
2020. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a legfrissebb nvidia driver van fent a kártyához is stb.
2020. nov. 20. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt akkoriban windows frissítés amikor a lassulás előjött?
2020. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Emlékeim szerint lehetséges. Valahol ott lenne a gond?
2020. nov. 20. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy felülír valami drivert, beállítást és elqr mindent :D
2020. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A franc vigye el :D Ilyenkor gondolom az a teendő, hogy legjobb képességem szerint defaultba minden.. :D
2020. nov. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!