Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Ryzen 5 3600 vagy I5-10400f?

AMD Ryzen 5 3600 vagy I5-10400f?

Figyelt kérdés

Ne csak azt írd kérlek, hogy pl."Snapdragon, mert az jobb!", hanem azt is, hogy miért! pl. "A Snapdragon, mert az kevésbé meríti az akkut, mint az Exynos."

(Igen, néztem már mindenhol, igen az Intel kicsit jobb játékban, míg az AMD renderelésben, stb, ezeket már tudom...), Személyes vélemény érdekel, győzz meg, stb.



2020. nov. 23. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hardveraprón most a 10400f 52e, a ryzen meg 67 ezer (újonnan).

Ekkora árkülönbségnél inkább intel. Amikor én vettem, még 60e alatt volt a ryzen 3600, 32gb rammal meg egy jó lappal akkor nagyon megérte, de ilyen ár mellett a plusz felárat nem éri meg.

Illetve a Ryzennél kb 1 órán át állítgathattam a ventilátor profilt, mert egyfolytában felpörgött, plusz kézileg leszabályozni a feszültséget is stb, aki nem annyira ért hozzá, az megszívhatja (vagy hallgatja ahogy repülőként akar felszállni minden 5. másodpercben a gyári hűtő).

2020. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!