Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek ha...

Mi a baja a gépemnek ha mielőtt fel állna arendszer ezt az üzit dobja ki gép: Sata1: Samsung HD321KJ: CP-100-12 Ultra DMA Mode6, S. M. A. R. T Capable but Disable ?

Figyelt kérdés
Nem tudm újra rakni, nem bootl be, nem hozza be a BIoS-t!
2010. aug. 11. 20:40
 1/5 anonim válasza:
Ilyet még nem láttam, pedig okoztak már nekem gépek nehéz órákat :D Nem jön be a bioooszz?? Az meg hogy? Vered a Del-t és továbblép és jön ez a szöveg? :O Dugd át a winyód másik Sata-ba vagy próbáld ki egy másik winchesterrel a géped.
2010. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A S.M.A.R.T rész azt jelenti hogy a vinyó tudja de kivan kapcsolva. (Mármint a S.M.A.R.T). Próbáld meg ugy elindítani a gépet hogy nincs bedugva a vinyó. Ha elindul akkor volt egy winchestered.
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen én is a vinyóra gondolok!!! Igazából be sem hozza rendszert mst akartam újra rakni de nem bootól be és a biost sem hozza be a Del gombra! Pedig szerintem jól van össze dugva:/
2010. aug. 12. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a vinyód meghibásodott. Velem ugyanez történt csak Western Digital volt nem Samsung.
2010. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy már régi, de ha valakit érdekel megoldhato,a hdd-t egy másik pc-n teljesen törölni kell és formázni,és minden rendben.
2016. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!