Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen áron hírdetnétek ezt a...

Milyen áron hírdetnétek ezt a gépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretném eladni a PC-m, de mostanában nem követem annyira már az árakat, ti akik hozzáértetek szerintetek reálisan mennyit kérhetnék ezért a gépért?


Alaplap: MSI B360M Gaming Plus (2021 áprilisig még garanciás)

CPU: Intel i5-8400

VGA: GIGABYTE Radeon R9 390 8GB GDDR5

RAM: VENGEANCE LED 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 2666MHz C16 Red LED

Ház: Fractal Design Meshify C Dark Tempered Glass

Táp: Seasonic 650FX FOCUS Plus Gold (még 3 év garancia)

Hangkártya: Creative Sound Blaster Z

Hangfal: Genius SW-HF 4500 5.1

Egér: Ausos ROC Sica

Billentyű: HyperX Alloy FPS Red

HDD: Toshiba 1 TB

SSD: ADATA SU800 128 GB

Kontroller: Hori Xbox 360 vezetékes


Köszönöm a segítséget előre is. Új VGA-val szerintem még mindig jó gép lehetne, viszont félek amennyiért reálisan ellehetne adni annyit nem fizetne senki használt gépre. Szóval lehet darabokban tudnám csak eladni, de az problémásabb.



2020. dec. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add el darabokban, én is így csinálom. Egyben valóban nem fognak annyit fizetni érte amennyit reálisan ér, mert bele kell kombinálni, hogy a vevő lecserél majd benne ezt-azt, amit vagy kidob, vagy továbbadja, ami neki macera, így nem fog érte annyit fizetni. Ha viszont megbontod és alkatrészenként adod el, mindenki csak azt veszi meg ami neki kell és azért ki fogja fizetni azt amit ér. Te is jól jársz, meg a vevők is. Annyi, hogy így valószínűleg több alkalommal kell majd látogatást tenned a postára, vagy találkozni vevőkkel, de ez neked nem plusz költség (ne vállalj be olyan utazást ami neked irreálisan sokba kerül, a postaköltséget meg kérd el a vevőtől, eleve úgy hirdesd, hogy posta a vevő terhére).
2020. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És te az alaplapot együtt adnál a procival vagy azokat is külön árulnád?
2020. dec. 10. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külön szoktam adni. Azt adom alaplappal ami semmit sem ér, kvázi ingyen. Ez azért értékesebb proci annál, hogy odahajítsd valakinek az alaplappal.
2020. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!