Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nyílnak meg automatikusa...

Miért nyílnak meg automatikusan a partíciók?

Figyelt kérdés
Adott egy 2 TB-os külső vinyő. 3 partíció van rajta. a könnyebb átláthatóság kedvéért. Ha bedugoma laposba akkor rögtön megnyílik az össes partíció. Ezt hol tudom kikapcsolni? Nagyon bosszantó mikor amúgy is meg van nyitva minden a gépen és még azokat is ikszelgethetem ki. Előre is köszönöm.

#mappa #automatikus #Magnyílik
2020. dec. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad: milyen operációs rendszer? Gondolom valamelyik Windows. Egyszer beállítottad, hogy mi történjen ha beugod a gépbe és azt választottad, hogy automatikusan nyissa meg a partíciókat. Ezt kell kikapcsolni. Ha Win 10, akkor a gépházban.
2020. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban. Elnézést. Win 10-rőé van szó. És a gépházban milyen menüpont alatt? Tudniillik és a win 10 gépházát nem igazán szeretem. Annyira el van ebben rejtve minden. Köszönöm.
2020. dec. 11. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az "automatikus lejátszás"-t kikapcsolni (beírod a gépház keresőjébe és kiadja a menüpontot). Ott szerintem ki van választva a cserélhető meghajtónál a "mappa megnyitása". Ha igen, akkor válaszd a "semmilyen műveletet ne hajtson végre" vagy egyszerűen kapcsold ki feljebb teljesen az automatikus lejátszást.
2020. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. dec. 11. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A Win10-ben a vezérlőpultban van az 'Automatikus lejátszás" menüpont. Ha nem látszana, akkor a nézetben kapcsolj a Kis ikonok-ra. Itt tudod kikapcsolni az automatikus lejátszást.
2020. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! köszönöm!
2020. dec. 11. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fontos kérdés volt
2021. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!