Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB port felöl kapott zárlat...

USB port felöl kapott zárlat nyírhatta ki az alaplapot?

Figyelt kérdés
Sajnos a macskám rávizelt a billentyűzetre miközben be volt kapcsolva a számítógép, egyszer csak hallottam egy pattanás szerű hangot majd a gép leállt és azóta nem kapcsol be, nem reagál semmire. Ezzel kinyírta az egész gépet?

2020. dec. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg nem, mert az USB 2.0 áramkorlátja 500 mA, az USB 3.0-é 900 mA, így elvileg nem tud akkora zárlati áram keletkezni, hogy kinyírja az alaplapot. Nem vizelt máshova is az a macska, mondjuk a táp szellőzőnyílásába?
2020. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem túl valószínű

De láttam már falon pókot... nekem a céges IBM gépemet tette tönkre a véges pendrive.

Vagy tényleg máshova is jelöl a macsek.

2020. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rendes cica... 🤣


más okot nehéz elképzelni. De tényleg nagyon valószerűtlen, hogy USB-n ilyen történjen

2020. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rego0116 válasza:
Egy youtubernek is ugyanez volt a problémája, egy egér okozta. Neki a gepén volt valamilyen zárlat elleni védelem. Lehetséges
2020. dec. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!