Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI-VGA átalakító miért nem...

HDMI-VGA átalakító miért nem működik az egyik géppel?

Figyelt kérdés

Van az "A" gép, most lett véve nem régen. Az unokaöcsémé. A hátulján a VGA kimenet csak az alaplapon van, és nem ad képet. A videokártya hátulján van HDMI output, azon használtam az én HDMI-VGA átalakítómat, hogy lássam, hogy mit csinálok operációs rendszer telepítés közben, és működött. Viszont én azt az átalakítót használom, ezért nem adhattam oda. Ők rendeltek egy új átalakítót, amivel sehogy nem akart kép lenni. Először azt hitték, hogy rossz. Viszont egy "B" gépbe dugva ad képet a monitornak. Ez mitől lehet?


Perifériákat írok később, amikor gépen leszek, ha szükséges



2020. dec. 19. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktív vagy passzív a cucc? Ha aktív, akkor biztos lesz kép. Ha passzív, akkor csak akkor lesz kép, ha a videókártya tud kiadni analóg jelet a HDMI kimeneten. A mostaniak a legritkább esetben tudják.
2020. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hdmi soha se ad analóg jelet.


Dvi-nél van olyan ami analog meg digitális jelet is lead.


De az újabb kártyákon már csak dvi-d van.


Nincs más kimenet a kártyán?

2020. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!