Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem egy rtx kártyát, de...

Rendeltem egy rtx kártyát, de kaptam hozzá kódokat is, mik lehetnek ezek? több lenn

Figyelt kérdés

Innen rendeltem:

[link]


Tehát az egyik a legujabb CoD játékhoz van, tehát ez azt jelenti, hogy enyém lett a játék? beírom a kódot a blizzard kliensébe, aztán már tölthetem is?

A másik meg a geforce now, ez meg azt hiszem olyan szolgáltatás, hogyha gyenge a géped, akkor ezzel bérelhetsz erősebb gépet vagy valami ilyesmi ami elviszi a legujabb játékokat is.

Na de mindkettőnél van valami dátum, tehát eddig lehet beváltani? vagy csak eddig használható a kettő dolog?



2020. dec. 20. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A felsorolt játékot kapod meg, valamint a szolgáltatást próbálhatod ki. A kódok beváltási időn túl már nem fognak működni. Elképzelhető, hogy nem pont Blizzard kulcsot kapsz, hanem valamilyen nvidia oldalon kell beírni megfelelő azonosítás után, és onnan kapod majd a kulcsot, de a lényeg ugyanaz, hogy "ingyen" tiéd lesz az adott játék.
2020. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na az jó dolog akkor, mert a cod modern warfare-t is megvettem, drága volt, ugy volt hogy a legujabbat már nem veszem meg, erre tessék, ölembe pottyant :D
2020. dec. 20. 14:16
 3/4 hypno ***** válasza:

"Na de mindkettőnél van valami dátum, tehát eddig lehet beváltani?"


Vélhetően.

De már ne is haragudj, azért bátor gyerek vagy, ha olyan helyről vásárolsz, ahol azt sem érted mik a vásárlási feltételek.

2020. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó oldal, nem átverős, már rendeltem onnan
2020. dec. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!