Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi laptopról?

Figyelt kérdés

Asus ROG Strix SCAR 17 G732LWS (G732LWS-HG029) 805e az aqua-nál.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy megéri e most venni ezt a modellt? vagy várnom kellene 2021-es modellekre?



2020. dec. 21. 16:33
 1/6 skateboard válasza:
50%

ELég jó gép, a mai játkokat bőven el fogja vinni ultra vagy max grafikán, 1TB ssd elég lesz és szerintem a 16 GB ram is (nekem 8 van a legionban).

A displayt nézd meg jól, hogy ne 60HZ-es legyen, hanem 120 vagy 144, ,nagyon sokat számít.

2020. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xKakashix ***** válasza:
50%

nem rossz csak rohadt drága.. de jelenleg mysoftnál a legolcsóbb, bár az az 5ezer forint különbség már nem nagy cucc ilyen árnál

az a baj, hogy ezeket nem tudom nem pc-vel összehasonlítani és hogy mennyivel jobb gépet össze lehetne rakni.. (persze nem a mostani árakkal) :D

2020. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

ennyi pénz, és egy melegedős intel proci, meg tavalyi GPU?

Hát így tényleg várjál inkább az AMD modellre, és RTX 3000 legyen már benne,vagy RX 6000 szériás videokártya

2020. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# AMD is 1000%, hogy melegedős lesz (laptop átka), illetve nem tudom, hogy lesz-e nvidia kártyával, legalábbis a 4800h amd cpu-k nem igen voltak velük (vagy csak a hazai piacra nem jutott) 2060 felett, amd gpu-val meg nem kéne


Meg az is kérdéses, hogy az új laptopok mikor jönnek/nem lesz-e készlet hiány/mennyibe fognak fájni...

Rossz idő ez bármilyen elektronikai cuccot beszerezni szerintem

2020. dec. 23. 08:07
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
varni kell nem lehet mast csinalni, vagy persze nem varni ez a ketto van
2020. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy elég jó laptop és drága is na meg... nehéz (2.9kg). De ha van rá pénzed akkor (szerintem) megéri.
2021. jan. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!