Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair CM600 elindul majd 1...

CreativSync kérdése:

Corsair CM600 elindul majd 1 mp múlva megáll. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A címben említett probléma áll fent ezzel a táppal. Tegnap kaptam egy haveromtól ingyen mert azt mondta hogy az ő gpe kikapcsol 30-45 perc után vele. Elfogadtam arra gondolva hogy csak túl van terhelve. Hazahoztam és akkor jöttem rá hogy tele van porral. Szétszedtem, kitakarítottam. Majd ősszeraktam a gépemmel. (Dell Precission T1600, standard ATX táppal) Összedugatm mindent, felkapcsoltam a tápot. Annyit csinált hogy felpörgette a saját ventiét meg a proci és gpu ventiket, de a gépek bekapcsolni már nem engedte. A veniket újból csak akkor tudta ha kihúztam 20-30 másodpercre és visszadugtam. Ezután megpróbáltam az eredeti táppal, azzal működött a gép. Ma reggel kiszedtem a gépből és megpróbálta a Zöld-Fekete pin összezárást az ATX csatin alaplap nélkül. Egy merevlemezt is rákötöttem hogy lássam hogy ad e le áramot. Nem. Annyi történt hogy felpörgette a ventillátorát 1 mp-ig, majd kikapcsolt. Ugyanúgy mint amikor a gépben próbáltam csak akkor pörgeti fel a ventillátorát ha kihúzom a felból 20-30 másodpercre majd visszarakom. Ez mitől lehet? Szétszedésnél nem nyúltam a táp részéhez,csak a ventillátort takarítottam ki. És hogy lehetséges az hogy haverom gépét elvitte 30-40 percig, az enyémet meg el se bírja indítani? Válaszaitokat előre is köszönöm! Mindenkinek boldog karácsonyt.

2020. dec. 24. 14:46
 1/2 anonim válasza:
érdekes. A barátod milyen géppel használta?
2020. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valoszinu megsult mar tap a portol


ha minden ugyis volt ahogy o mondja nagyon kezenfekvo hogy fizikailag olyan allapotu volt hogy a kiszerelest mar nem birta rajta valami


egy tapszaki megcsinalhassa ha javizhato, es lehetseges hogy igen

legtobbszor csak kondit kell cserelni ami nem is draga es nem feltetlen nehez megfelelot szerezni es beszerelni

2020. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!