Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 Ultimate x64 régen...

Windows7 Ultimate x64 régen fent volt a gépemen. Win10 az agyamra ment, gondoltam visszaváltok win7-re. Telepítés megtörtént, viszont az alaplaphoz és vga-hoz kapott telepítőt egyszerűen nem tudom felrakni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem felel meg a gépem a minimum követelményeknek... Ezt írja ki. Win10 bekavarhatott a Bios-ba? Ott kéne állítanom valamit?

2020. dec. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a gyártó oldaláról az ajánlott drivereket.
2020. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megtörtént! Ugyan az a gond sajnos.


“Installer can’t find Atheros AR81Family ethernet controller on your system.”


Vagy:


“Ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek.”


Telepítő cd-n meg “Windows7 Ready” logó van, meg ahogy írtam már évekig használtam ezt a Windows7 Ultimatet ezen a gépen.

2020. dec. 25. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy nem is az Atheros kell neked, hanem pl a Broadcom v. az Intel/Realtek.
2020. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most ég a pofám rendesen...


Eddig nem is jó telepítőt raktam a gépbe!


Köszönöm a segítséget, most már telepít rendesen! :)

2020. dec. 25. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!