Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom nem indul el...

Bnece Márk kérdése:

A monitorom nem indul el folyamatosan azt írja hogy csatlakoztassam a D-Subhoz a kábelt mikor ez megtörtént . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tehát tegnapi nap folyamán elindítottam egy programot kaptam egy DirectX errort sajnos nem emlékszem rá mert abban a pillanatban kikapcsolt a monitorom mármint az egész nem csak a kép ment el hanem a monitor áramtalanítva lett. Ezután szétszedtem az egész gépemet mindent újra bedugtam bla bla bla .Hogyha a monitoromat rákötöm a laptopomra akkor probléma nélkül működik. Ha az azstalinak az integrált vga-ba dugom nem működik és ha a videó kártyámba (nVidia gforce gtx 750 ti Gigabitye) akkor azt kéri hogy dugjam be a kábelt.A videó kártyának a ventrillója megy ahogy annak kellene . A lehetséges kábelekből vissza dugtam mindent s direkt mielőtt szétszedtem egy biztonsági fotót készítettem hogy lássam mi hogyan van benne és hogyan működött ezelőtt. Tehát ja nem igazán van kép . Nem tudom mit kéne most csinálni , Nincsen itthon másik videókártyám hogy lecsekkoljam hogy tuti hogy az romlott e el . Még most össze rakom az egészet megnézem hátha csak valami túlmelegedés volt a probléma bár kétlem . Ja igen a kábel DVI-i -r e alakítja át a D-Subot .Válaszaitokat előre is megköszönném !

2017. máj. 27. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az integrált akkor fog működni ha kiveszed a videókártyát.

DE szeritem valami kontakt hiba lesz mert ha én beledugom a gépbe(áramtalanítva) a kábelt még akkor is letűnik az a felirat.

2017. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy nem működik ha úgy próbálom . Így csak annyit ír hogy "D-Sub |Entering power saving mode"
2017. máj. 27. 09:05
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Ha a HDD/SSD tábkábelét kihúzod és úgy ad képet bekapcsoláskor, akkor csak a Windows-ban állítódott el valami, de ha így sem látsz feliratokat, akkor valószínűleg a kártyának is lehet baja.

(persze érintkezési probléma sem zárható ki: memóriák, videókártya, videokártya tápkábel...attól függ mi mindent szedtél szét)

2017. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!