Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya USB-ről notebookhoz?

Adamka810 kérdése:

Videókártya USB-ről notebookhoz?

Figyelt kérdés
Adódott az a helyzet az életembe, hogy nem mindíg tudnék játszani az asztali gépemmel. Drága laptopokra meg nincs pénzem. Intel atom x5-z8350 processzorom van. Esetleg ötletek?

2020. dec. 27. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondj le a játékokról. Mást nem tudsz tenni.
2020. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
89%

olyant jatszol amit bir

rengeteg regi jatek van

amiket "felujitottak" vagyis hogy kicsiz szebb legyen es uj wineken is fusson (win10 en is)


mekkora keretben gondolkodsz

milyen jatekokra gondolsz?


merthogy egy vga ujonan nezted mennyi nem? Egy 30ezres vga n nem tudsz hudejol jatszani, foleg mivel ez a proci belehuzza a mocsarba...

egy kulso adapter sem olcso, arrol nem beszelve hogy emiatt sokkal kevesbe lesz hatekony mint egy belso vga

2020. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezek az atom procik még netezéshez is gyengék. undorító dolog volt az inteltől kiadni... inkább ne tették volna!


Mivel szeretnél játszani a laptopon?


Hátha ezt el lehetne adni egy 20-30 ezerért, és akkor össz 90 ezerből lehetne venni egy normál 4 magos 2-3-4 gen intel procis használt laptopot dedikált videokártyával. GTA V eltötymörögne már egy ilyenen. Mai játékokhoz pedig streaming (pl google stadia)

2020. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából a Genshin Impactal szeretnék játszani, így a legalacsonyabb grafikával, 720p-ben alig 15 fps-m van. Ha FHD-ban mondjuk 25 fps meglenne, már örülnék neki. Csak ugye az új frissítés óta rosszul van optimalizálva, nindenkinek szaggat, szóval gondolom kijavítják és jobb lesz. Ezen kívűl még régi játékokkal is játszom. Egyébként ezek a notebook procik mennyire cserélhetőek?

És köszönöm a válaszokat

2020. dec. 28. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez forrasztott. semennyire.
2020. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

rossz felhasznalasra valonlaptopot valasztottal

Atom proci vegletekig az energiatakarekosagra van gyartva es nem masra



asztali gepen inkabb gondolkodhatnal


nem tudom miert meglevo laptopoddal akarsz szerencsetlenkedni osszeget nem irtal de biztos hogy olcsobban kijosz cserevel mint az agyon buheralasal ami igyis erosen korlatokhoz kotott


laptopok nem azert keszulnek hogy procikat cserelgessek benne, vagyis jo procist kell valsztani hosszutavban gondolkodva


vannak nagyon kicsi asztaligep lehetosegek is de azok azert valtoztathatok sokkal jobban

2020. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a laptopot kaptam. Egyébként a következőt tudom hozzátenni: Egy i5-2430m és gt 520 kártyával szerelt laptopon el sem indult a játék, amivel játszani szeretnék. Pedig egy másik 2500as, 750 TI-os gépen gond nélkül elfut és a sajátomon is kb ugyanúgy, amiben annyi a különbség, hogy fx-6300as proci van. Az én laptopomon is elindult, pedig nincs benne vga. Csakhát kb. 15 fps-el, igazából ez a probléma. Szóval én bízok benne, hogy sikerülne megoldani egy külső kártyával. Ezért is tettem föl a kérdést és hát nem igazán érkezett válasz erre vonatkozóan, hogyan lehetne kivitelezni. Esetleg a másik laptopon, amit korábban említettem?
2021. jan. 4. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha kicseréled a mini pcie-s wifi kártyát, akkor annak a helyére tudsz tenni videókártyát.

https://www.youtube.com/watch?v=_spx1sF-eZo

Tehát létezik valami megoldás, de nem usb-n

2021. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
USB-n nem menne át az az adatmennyiség, ami egy videókártyának kellene.
2021. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!