Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Headset probléma G432?

Headset probléma G432?

Figyelt kérdés

Egy fura problémára van valakinek ötlete? Adott egy G432, USB-ről használva. Alapvetően szépen szól, viszont van egy zavaró apróság vele. Néha úgymond pattog, vagy akad.

Egy hete használom lehet elején csak nem figyeltem rá oda, de mintha sűrűsödne a dolog.

Például ha hangerőt állítok Win-ben akkor ahogy van a kis csengő hang, utána fixen hallani ilyen apró pattanást, kb aki hallgatott még bakelitről zenét ahhoz hasonlít, vagy épp ha egy mappába lépek be, a Win belépő hangja után is hallani hallani gyengéden.

A másik meg, hogy néha ilyen tized másodpercre megakad a zene, ezt mondjuk jobban Youtube esetében vettem észre, de pl ha VLC-ben keresősávval ugrok akkor is hallani néha, ahogy észrevettem a video formátumától is függ, hogy mennyire van jelen.


Az elődje egy G430 volt, azzal nem tapasztaltam ilyesmit, mondjuk annak a drivere is sokkal kellemesebb volt, mikor először gépre került még fenn volt annak a Logitech Gaming része, bedugva szólt is, de maga a progi nem ismerte fel, hát jó, rálestem, G HUB kell már hozzá,.

Na aztán a pattogás megszüntetésére már próbáltam USB portokat váltogatni, illetve G HUB-ot letörölni, ezzel csak annyit értem el, hogy totál elnémult, kihúzva majd vissza sem lett egy árva mukk se, G HUB-ot visszatéve lett hang, de jött a pattogás is.


Próbáltam nézelődni, de erre a konkrét típusra nem találtam hasonlót, viszont más Logi daraboknál szintén volt ilyen pattogásos dolog, csak megoldást nem sikerült találni.


Egyedüli tipp amit olvastam hogy régebbi driver... de itt jön a kérdés: Melyik a legrégebbi driver ami támogatja a G432-t és honnan lehet lekapni?


Ja meg azt vettem észre, hogy van mikor úgymond a hangerőállítás csúszkára nem reagál, emelek, vagy csökkentek, és totál némaság, pár másodpercig szórakozok vele, jön a csengés.



#headset #G432
2020. dec. 28. 01:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!