Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc összerakás? Eredetileg...

Pc összerakás? Eredetileg össze rakott pc? (xbox)

Figyelt kérdés
Szóval, tervezek egy pc-t összerakatni viszont nem nagyon értek hozzá, egybe gamer pc kéne de nem olyan komoly,a lényeg ,hogy én nem tudok billentyűzeten játszani ,tudom ez gáz de egyszerűen nem megy (lány vagyok) ezért xboxon játszom. Egy olyan gépet szeretnék (jó árban , max 300.000 ft) amin azért a gta v fut normális fps-el. Azt sem tudom pl ,hogy xbox kontrollerel tudok egy játszani pc és ha igen akkor ,hogyan. Nem szeretnék lehurrogást. Értelmes kommenteket várok
2020. dec. 28. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha még nem raktál össze Pc-t, akkor kérj segítséget. Nem bonyolult dolog, van sok leírás és yt-n is rengeteg videó róla.

300.000-ből már jó gamer pc-t lehet össze rakni, itt számtech kategóriában is szívesen segítenek, illetve ha megvan egy alap ötlet ajánlom a PCX gépösszerakó oldalt, ott meg is rendelheted kb és 5000-ért össze is rakják.

Xbox kontrollerrel is lehet játszani pc-n, én is sok mindent azzal játszok pl fifa + rdr2, mert sokkal erősebb a gépem mint az xbox és max grafon 60 fps-en stabilan futnak a dolgok.

2020. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Léteznek különféle kontrollerek kimondottan PC-hez, de lehet venni xbox kontroller adaptert is hogy PC-n is használhasd. Ennyi pénzből már elég jó gépet össze lehet dobni.
2020. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem a pcx oldalát...🥲én ezt nem értem , hülye vagyok hozzá..ha csak felhívom őket ,hogy 300.000 ft ig állítsanak össze egy jó gamer gépet akkor megcsinálják megbízhatóan?
2020. dec. 28. 16:00
 4/12 xKakashix ***** válasza:
#1 egyetértek, illetve annyi, hogy xbox kontrollerhez nem feltétlen kell adapter, csak akkor, hogyha vezeték nélkül szeretnéd használni, egyébként kábelesen használom én, nem kell bajlódni az elemmel, + input lag is kisebb valamivel
2020. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 prohardver.hu n kerhetsz geposszeirast, meg itt is irhatnak neked


pcx et is lehet megkerhetned, hogy allitsanak ossze egyet, de van naluk elore osszeirt konfig par, szoval lehet ugyis azt ajanlanak... ami meg hat igy jartal ha jo jo, ha nem akkor...

2020. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Esetleg a PCX-től.


[link]

2020. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 az legalabb jo olcsonak tunik, normalis arunak

mas kerdes hogy onnan en akkor se vennem...

amd s az eleve tul draganak tunik


szerintem van kontrollere, meg azt csak tud venni ha akar...

2020. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Te ne netről rendelj. Fáradj be egy számtech boltba ott segítenek.
2020. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!