Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc összerakás? Eredetileg...

Pc összerakás? Eredetileg össze rakott pc? (xbox)

Figyelt kérdés
Szóval, tervezek egy pc-t összerakatni viszont nem nagyon értek hozzá, egybe gamer pc kéne de nem olyan komoly,a lényeg ,hogy én nem tudok billentyűzeten játszani ,tudom ez gáz de egyszerűen nem megy (lány vagyok) ezért xboxon játszom. Egy olyan gépet szeretnék (jó árban , max 300.000 ft) amin azért a gta v fut normális fps-el. Azt sem tudom pl ,hogy xbox kontrollerel tudok egy játszani pc és ha igen akkor ,hogyan. Nem szeretnék lehurrogást. Értelmes kommenteket várok
2020. dec. 28. 15:01
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hardverapro.hu n ha rakeresel 270-300 koruli gepere akkor joparat talalsz


pc boltba bemmenve semmi garancia nem lesz ra hogy ertelmes gep lesz, foleg sok kis nevtelen boltban, ahol van keszletuk amitol meg akarnak szabadulni, vagyis nem rendelnek normalisat hanem

itt ez a GT1030 DDR4 jo ez jatekra "elven"

ez még nem a legrosszabb eset

2020. dec. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2020. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!