Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az xbox series x hogy lehet...

Az xbox series x hogy lehet ilyen gagyi?

Figyelt kérdés
Azthittem végre 2020-ban már sikerül összerakni egy normális Xbox-ot de sajnos tévedtem, most komolyan nincsen benne porszűrő? :D hátul és alul csak a lukak vannak, ha levesszük a hátlapját látni hogy a lukak után szabad az új a hűtőborda és az elektronikák felé, ekkora szégyent :DDDDD eddig se volt xbox-om ezután se :D
2020. dec. 30. 10:58
1 2
 11/12 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
100%

Egyetértek. Fasznak problémázol itt. Fogd be a pofád ha nem tetszik valami. Mondjuk feltehetsz egy olyan kérdést, hogy "Szerintetek milyen lenne egy porszűrő egy konzolban?,,

Ennyire egyszerű. Ha meg fikázni akarsz azt ne itt tedd!

2021. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A microsoft termékei pont nem gagyik....nem igen volt még tableted tőlük...de konzolod se igen. Amit az én kontrollerem kapott mióta megvan...és még csak nem is nyikorog....ellenben a sony kontrollerei pár száz óra játék után meghalnak. No ki gyárt akkor gagyit?
2021. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!